Джамала записала кавер на пісню «Frozen» Мадонни для програми Spotify Singles

Джамала записала кавер на пісню «Frozen» Мадонни для програми Spotify Singles

Фото: прес-служба Джамали

Співачка Джамала випустила кавер на хіт Мадонни «Frozen». Артистка записала трек на честь дня народження світової зірки, якій 16 серпня виповнилося 65 років. Про це вона повідомила у Instagram.

— Чому вона: Ну по-перше, моє дитинство на березі моря асоціюється з «лаїслабонітом». Пам’ятаю, влітку мій посуд у нашому кафе наприкінці робочого дня. І раптом у «Лагуні»: «Минулої ночі мені снився Сан-Педро…». Ми з Евеліною кидаємо все та біжимо танцювати. Далі була «Secret», «Music» та «Frozen». Саме остання з таким автентичним бриджем запала мені в душу. А головне – зараз мені дуже резонують слова пісні. Ця співачка завжди виступала за рівноправність та дуже підтримує Україну в наш час боротьби. Саме тому я обрала пісню Мадонни «Frozen». І в її день народження хочу привітати, підтримати її та подякувати. Дуже сподіватимусь, що якщо вона почує, їй сподобається. Я вклала багато любові та душі у цей трек, — розповіла про вибір пісні Джамала.

«Frozen» — один із двох треків, записаних артисткою в Лос-Анджелесі в рамках Spotify Singles за підтримки Universal Poland. Зірці запропонували взяти участь у проекті після того, як вона стала першою амбасадоркою Spotify Equals — програми, яка спрямована через музику піднімати тему рівності та прав жінок. Незабаром на Times Squere у Нью-Йорку з’явиться білборд Spotify Singles із Джамалою.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить