Львівська церква, де знімали кліп Жадан та Соловій, просить його видалити через «антихристиянські цінності»

Церква Святого Андрія у Львові обурена кліпом Христини Соловій та гурту «Жадан і Собаки» «Сонце», знятому у їхніх стінах, та вимагає видалити його. Представники церкви вважають, що відео пропагує «антихристиянські цінності» і порушує домовленості стосовно сценарію та сюжету.

— Слава Ісусу Христу!!! Дорогі у Христі брати і сестри, хочемо виступити з приводу появи в мережі інтернет кліпу «Серце», за участю Христини Соловій та Сергія Жадана. Ми вже звернулися до них з проханням про видалення даного кліпу, оскільки він пропагує антихристиянські цінності та порушує суть та сценарій кліпу, про який ми наперед були поінформовані. Щиро всіх перепрошуємо, — сказано у заяві церкви у Фейсбуці.

У коментарях під дописом представниця храму опублікувала повідомлення, яке вони надіслали гурту «Жадан і Собаки» стосовно кліпу. Якщо кліп не видалять із цифрових майданчиків, то церква буде позиватися до суду.

Синкел у справах монашества Львівськіої Архиєпархії УГКЦ отець Юрій Бойко записав відеозверння до Жадана та Соловій, у якому пояснив, що церкві не сподобався кадр із поцілунками двох дівчат. 

«Серце» — це перший дует Христини Соловій та Сергія Жадана і його гурту «Жадан і Собаки». У описі кліпу сказано, що це «відверта і зрозуміла історія кохання двох людей, за якою ховаються відданість і сміливість». Кліп має дві сюжетні лінії. Кадри із Сергієм Жаданом та Христиною Соловій знімали у церкві, а кадри із закоханими парами на вулицях Львова. 

Кадр із дівчатами, який не сподобався церкві. Фото: скріншот

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить