Дорогий чи дешевий: який крем від зморшок придбати, щоб отримати бажаний результат

Купуючи, ми часто запитуємо: "Порадьте, будь ласка, хороший крем від зморшок". Що ми насамперед очікуємо?

Звичайно, ефективність, щоб крем працював, інформує Ukr.Media.

Деколи ми готові віддавати великі гроші, щоб зберегти молодість шкіри на довгі роки. Але чи правильно ми робимо? Адже трапляється таке, що ефект від преміум класу такий самий, як від продуктів мас-маркету. Звернемося до думки косметологів.

У чому відмінність дорогого крему від дешевого?

Бренд

Це, мабуть, один із ключових моментів, на який варто звернути увагу. Чим розрекламованіший бренд, тим вища ціна на продукцію, яку він випускає. Але це не завжди відповідає формулі: ціна-якість.

Давайте розглянемо чому так буває. Існує близько 10 концернів, які випускають засоби для обличчя, волосся та тіла. Кожен із них володіє кількома брендами, серед яких є фірми мас-маркет, мідл-маркет, преміум клас.

У концерні діє наступна система розповсюдження новинок: спочатку одна компанія закуповує новітні формули або розробки, потім все це запускається в лінійці преміум класу.

Далі йде вивчення ринку збуту, виробник дивиться, наскільки користується попитом новинка. Якщо все пройшло успішно, то дана формула застосовується в мідл-маркеті та мас-маркеті.

Робиться це у тому, щоб захопити весь сегмент користувачів.

Таким чином ми бачимо, що і в бюджетній косметиці можуть зустрітися гідні засоби.

Найголовніше — звертайте на склад, якщо 5 перших інгредієнтів дорого продукту повністю збігається з інгредієнтами мас-маркет — то навіщо платити більше?

Склад

Чи відрізняється він у люксових кремів та бюджетних? Давайте разом розберемося з цим питанням, щоб знати, який вибрати крем, щоб він був найкращим.

  • Насправді в косметиці преміум класу можуть бути рідкісні, корисні компоненти, які були отримані спеціальною та унікальною формулою.

Ці компоненти працюють набагато ефективніше, ніж екстракти та олії, отримані з рослин, які використовуються у виготовленні бюджетної косметики.

  • У люксових містяться речовини або амінокислоти, які здатні впливати на глибші шари епідермісу. Тим самим їхня ефективність збільшується в рази.
  • Звертайте увагу на компоненти, які першими йдуть у складі. Це означає, що їхня кількість у засобі переважає. Зазвичай дивляться перші 4-5 компонентів.
  • Ви можете знайти гідні аналоги люксових засобів серед мас-маркету.

Головне — дивіться на склад, порівнюйте та вивчайте компоненти. Пам'ятайте одне — засіб має бути безпечним, тобто не містити шкідливі елементи.

Ефективність

Це найголовніше, що ми очікуємо від крему, що омолоджує. Часто буває таке, що косметика преміум класу та бюджетна може давати той самий результат.

Це все тому, що в складі можуть утримуватися ті самі компоненти. Однак люксова косметика славиться тим, що її виробники витрачають багато коштів для виведення унікальної формули та технології, яка буде найбільш дієвою.

Виробники мас-маркету собі такого дозволити не можуть, тому змішують найдоступніші компоненти.

Консистенція

Це те, на що звертає увагу кожна жінка. Дорогий засіб, має приємну, флюїдну, невагому текстуру. Також він легко розподіляється по обличчю чи тілу. Враження від використання косметики класу люкс завжди лише позитивні.

Не даремно виробники косметики розробляють повітряні та невагомі консистенції, щоб принести жінці задоволення від використання засобу. Продукти мас-маркет не можуть похвалитися тим самим. Часто вони утворюють плівку, яка забиває пори, утворює жирний блиск і погано розподіляється.

Ми представили кілька пунктів, у яких роз'яснили відмінність косметики класу Люкс від мас-маркету.

Тільки вам вирішувати, яким засобом користуватись.

Пам'ятайте, що головне не ціна, а якість.

Все дуже індивідуально і те, що підійде одній жінці — може спричинити алергію в іншої.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить