Каньє Вест та Ty Dolla $ign у специфічному контексті згадали про Україну у новій пісні

Фото: Brandon Magnus/Getty Images

Американські реп-виконавці Каньє Вест та Ty Dolla $ign презентували трек Vultures, у якому згадали про Україну. Щоправда, у тексті пісні про нашу країну йдеться у несподіваному контексті. Прем’єра нової композиції відбулася на стрімінгах 22 листопада.

У рядку, який читає Ty Dolla $ign говориться:

«She want me to put some of this coke in her butt, ugh, She Russian, I beat up the p*ssy for Ukraine».

«Вона хоче, щоб я поклав трохи коксу їй у дупу, фу. Вона російська, я тр*хнув дівку за Україну».

В іншому куплеті пісні Каньє Вест у своєму стилі відповів на закиди в антисемітизмі:

«Runnin’ hooligan, and we with the foolishness, How I’m anti-semitic? I just fucked a Jewish bitch».

«Хулігани, ми дуркуємо, Який я антисеміт? Я щойно тр*хнув єврейську с*ку».

Вищезгаданий рядок — відсилка на скандальні висловлювання співака. Спочатку артист звинуватив музиканта Шона Комбса (P. Diddy) у тому, що того нібито контролюють якісь «впливові євреї» і написав у соцмережах, що включає «смертельний режим третього рівня» проти євреїв. Пізніше, на показі бренду Yeezy в рамках паризького Тижня моди музикант з’явився перед публікою в лонгсліві із зображенням Папи Римського Іоана Павла II та написом White Lives Matter («Життя білих мають значення») — переінакшене гасло руху захисту прав афроамериканців Black Lives. Через образливі заяви Adidas і Gap Inc відмовився від співпраці з репером, а французький модний дім Balenciaga передумав робити з ним колаборацію.

Згодом стався ще один скандал через інтерв’ю, в якому Каньє заявив, що заперечує Голоскост, симпатизує Адольфу Гітлеру і закликав «припинити засуджувати нацистів». Через декілька годин після цього Вест опублікував у Twitter зображення свастики, переплетеної із зіркою Давида та підписом «YE24 LOVE EVERYONE #LOVESPEECH» (ЙЕ24 ЛЮБЛЮ ВСІХ, -Авт.). Через цю витівку сторінку Йе миттєво заблокували за порушення правил.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить