Фагот розповів про заробіток під час війни і що приносить йому дохід

Фото: youtube.com/Слава Дьомін

Соліст ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта розповів про свій заробіток у воєнний час. В інтерв’ю Славі Дьоміну артист зізнався, що з початку повномасштабного російського вторгнення він, як і більшість його колег, втратив частину свого доходу, але, незважаючи на це, колектив ТНМК тримається на плаву. За словами музиканта, сьогодні він заробляє завдяки замовленням на студії звукозапису. Дохід йому також приносять тури гурту, щоправда, незначний, оскільки музиканти переказують більшість коштів на військові потреби.

– Друзі допомагають, роблять якісь замовлення, студія працює, ми працюємо. На студії ми пишемо не лише себе, а й інших артистів. Хто хоче – ми робимо рекламні ролики, озвучки проходять. Тури все ж таки проходять. Хоча, звісно ж, ми левову частину перераховуємо пацанам (військовим – прим. ред.), бо якщо «нуль» не втримається, то наші студії з нашими українськими ідеями нікому не будуть потрібні. Тому ми, як можемо, вкладаємося в армію, але намагаємось тримати і культуру, і музику, – зазначив музикант в інтерв’ю Славі Дьоміну.

На даний момент стабільного заробітку Фагот не має. Музикант наголосив, що у різні місяці може заробити різну суму або взагалі не мати доходу. У Михайлюти також була «фінансова подушка безпеки», але під час війни він її швидко витрачає.

— Минулого місяця взагалі нуль заробив. Воно непередбачуване. Іноді нормально ввалюється десятками, іноді взагалі пусто. Я витрачаю на студію, оренду, комуналку, бензин. Я, до речі, не рахував. Подушку безпеки ти, звичайно, собі робиш, але коли війна почалася, вона починає дуже швидко «линяти», — зізнався артист.

Фаготу 50 років. Він — соліст гурту «ТНМК» разом з Олександром «Фоззі» Сидоренком з 1995 року. 2021 року став учасником шоу «Танці з зірками». Михайлюта був одружений з дівчиною на ім’я Аліна. Пара була в офіційному шлюбі вісім років і розлучилася полюбовно. Співак має сина від попередніх стосунків із журналісткою Анастасією Буткіною. Понад 10 років музикант перебуває у цивільному шлюбі з дизайнеркою та письменницею Ольгою Навроцькою.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить