Випадання вій: чому волоски обламуються і випадають

Пишні вії — це запорука гарного макіяжу, але що робити якщо вони почали випадати? У нас є відповідь! Довгі, вигнуті вії роблять очі більш виразними, а погляд — привабливим. Іноді волоски можуть обламуватися і випадати. Це може бути пов'язано з різними проблемами в організмі, інформує Ukr.Media.

Давайте спробуємо зрозуміти: чому випадають вії і як вирішити цю проблему?

Вам не підходить туш

А що у вас за туш? Вона вам не підходить. Якщо ви помітили, що вії почали сильно випадати — перевірте термін придатності косметичного продукту і замініть його. Подивіться на результат, адже волоски можуть реагувати на якийсь з компонентів засобу. Що робити? Багато виробників випускають спеціальні туші, які підходять для чутливої шкіри очей. Вихід один — тестуйте! Зверніть увагу на сироватки. Вони містять: екстракти, масла і вітаміни.

Занадто часто використовуєте щипці для вій

Щипці для завивки (керлер) допомагають підкрутити й додати вигин віям, але при неправильному або занадто частому використанні — такий аксесуар може стати причиною випадання волосків. Що робити? Дотримуйтесь основних правил використання б'юті-інструменту і робіть все максимально акуратно, адже будь-які дії можуть призвести до ламкості вій.

Не звертаєте увагу на свій раціон

Раціон харчування впливає на нашу красу. Якщо ми не вживаємо достатню кількість вітамінів волосся починають випадати, а нігті — ламатися. Що робити? Додайте в раціон корисні фрукти і овочі, які містять вітаміни (групи А, Е, B). Періодично можна робити special-week і пити соки. Наприклад, морквяний. Це допоможе очистити організм і зміцнити вії.

У вас можуть бути проблеми зі здоров'ям

Так, на жаль, такий факт може стати тривожним дзвіночком, який дає вам зрозуміти, що в організмі щось не так. Сходіть до фахівця і визначте головну причину випадіння вій. Тільки фахівець допоможе правильно визначити проблемну зону і призначити необхідне лікування.

Ви любите терти очі

Дуже погана звичка, яка додає зморшок під очима і призводить до випадання вій, адже це механічне пошкодження. Не тріть очі, а краще — зробіть спеціальний масаж. Ви можете нанести свій улюблений крем, а потім — візьміть пальчиками шкіру під бровами і злегка пощипайте. Такі маніпуляції допоможуть розігнати лімфу і поліпшити кровопостачання, що призведе до зростання волосків.

Не змиваєте косметику перед сном

Любите грати не за правилами? Тоді чекайте те, що ваші вії стануть ламким і тонкими. Косметика обважнює волосся, що призводить до обламування і алергічних реакцій. Знімайте макіяж при будь-яких обставинах, навіть коли втомилися і зовсім немає сил. Зробіть олійну терапію. Візьміть одноразовий пензлик і умочіть в касторову олію. Будьте обережні, щоб засіб не потрапив в очі. Вранці змийте. Це допоможе зміцнити і відновити волоски.

Ви багато працюєте і мало відпочиваєте

Ми живемо в дуже швидкому темпі, тому багато людей постійно перебувають у стресі, а це — головний ворог нашої краси. Він може привести до випадання волосся, вій і передчасного старіння. Спіть 6-8 годин (визначте норму), більше відпочивайте і займайтеся улюбленими справами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить