Ексснайперка ЗСУ Емеральд зізналася, що на неї було скоєно замах

Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Офіцер ЗСУ із позивним «Жанна д’Арк» Євгенія Емеральд заявила в соцмережах, що напередодні її колишній чоловік Євген Стипанюк нібито вчинив замах на неї та її охоронця. Подробиці Емеральд розповідати не стала, але в Instagram уточнила, що вже написала заяву в поліцію і передала їм усі факти, що підтверджують напад. Крім цього, у сторіс снайперка показала скриншот листування з невідомим, що загрожує розправою.

— Учора Стипанюк та його компашка намагалися вчинити перший замах на вбивство. На мене та мого охоронця. Подробиць я не розповідатиму, з нами все добре. Також усі вже на експертизі, заяви написано. Просто люди, щоб ви розуміли, – ціна правди. Але ми боремося та не зупинимося. Ми переможемо це зло. Все вже зафіксовано та перебуває в поліції, – поділилася снайпер.

Напередодні Євгенія взяла участь у зйомках проєкту «Говорить вся країна», журналісти якої провели власне розслідування та поспілкувалися з однією із ймовірних «жертв» Степанюка. Але після того, як дівчина погодилася розповісти свою історію на всю країну, їй почали надходити погрози.

– Прийшла відважна дівчина, яка стала жертвою Євгена Стипанюка. Переслідування, погрози, а також згодом він на двох сексуальних ресурсах виставив її фотографії. Вона про все це відверто розповіла. Про цей запис ніхто не знав, але вже наступного дня ця дівчина отримала перші погрози. Всі заяви написані, дівчина під охороною, а якщо з нею, не дай Боже, щось трапиться, ми всі знатимемо, хто до цього причетний, – зауважила Євгенія.

Емеральд підтвердила розлучення з чоловіком після року шлюбу на початку жовтня, а пізніше розповіла, що була жертвою домашнього насильства. Вона опублікувала ролик, у якому показала скриншоти листування з колишнім чоловіком та його голосові повідомлення, де він називає її «ш*лавою», погрожує вбити та відібрати у неї доньку через суд. Публікація викликала хвилю обговорення в соцмережах, після чого декілька дівчат заявили, що стали жертвою сексуального насильства з боку Євгена. Сам Стипанюк заявив журналістам, що «він як військовий зараз зосереджений на перемозі України», але пізніше «люди дізнаються правду».

Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить