Ексчоловіку Євгенії Емеральд Стипанюку заборонили бачитися з їхньою піврічною дочкою

Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Ексчоловіку української військовослужбовці та поліцейської Євгенії Емеральда Євгену Стипанюку заборонили бачитися з їхньою семимісячною дочкою Афіною. Таке рішення ухвалила комісія Служби у справах дітей та сім’ї Дарницької райдержадміністрації на засіданні, де розглядалася справа щодо встановлення графіка та можливості зустрічей батька з дитиною. Про це Емеральд повідомила в Instagram.

Наразі проти Стипанюка відкрито два кримінальні провадження за замахом на життя Євгенії Емеральд, а Міноборони проводить розслідування щодо належності його до військової служби. Крім цього, до суду подано позов про припис щодо заборони його наближення до Емеральда та доньки.

— У зв’язку з цими фактами комісія одностайно проголосувала за те, щоб наразі не надавати Стипанюку жодних годин спілкування з донькою. Також за результатами вищенаведених справ призначать повторне засідання. Якщо ж ми виграємо суд щодо припису заборони наближення до півроку, це автоматично заборонить Стипанюку наближатися до мене та дитини. Перша маленька перемога у відстоюванні нашої гідності та безпеки! Віримо в українське законодавство! — зазначила Євгенія у соцмережах.

Емеральд підтвердила розлучення з чоловіком після року шлюбу на початку жовтня, а згодом заявила, що була жертвою домашнього насильства. У соцмережах вона опублікувала ролик, у якому показала скріншоти листування з колишнім чоловіком та його голосові повідомлення, де він називає її «ш*лавою», погрожує вбити та відібрати у неї доньку через суд. Після того, як ця історія набула суспільного резонансу, Євгенія заявила, що на неї та її охоронця було скоєно замах.

Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить