Юрій Нікітін: про розкрутку молодих артистів та знайомство з групою КАZКА

Відомий український продюсер Юрій Нікітін був і є першопрохідцем в українському шоу-бізнесі. Він починав свою професійну діяльність як кравець верхнього чоловічого одягу. Але при цьому з 14 років захоплювався музикою. Згодом Юрій став продюсувати Ірину Білик, Вєрку Сердючку, групи "Неангели", "Арктика", "А. Р. М. І. Я", "NikitA". Зараз Нікітін є головним продюсером групи КАZКА, інформує Ukr.Media.

З вокалісткою КАZКА Олександрою Зарицької Нікітін познайомився на кастингу до групи "NikitA". За словами продюсера, дівчина зачарувала своїм голосом всіх присутніх у залі. Близько року співачці підбирали відповідну концепцію і, нарешті, день Х настав. Олександра виконала знамениту пісню "Свята".

У січні 2017 ми записали перший трек "Свята" і зрозуміли, що це саме той продукт, той голос і той концепт, який змінить уявлення про українську популярну музику, і не тільки в Україні.

З часом до Зарицької приєдналися музиканти Микита і Діма. З того моменту популярність групи почала стрімко зростати. Сьогодні пісні КАZКА грають не тільки в українському ефірі, але й на російських федеральних радіостанціях.

На питання "Скільки коштує розкрутка артиста-початківця?", Юрій каже, що все залежить від артиста і його стратегії. Нікітін відзначив той факт, що молоді музиканти намагаються все робити самі, хоча не володіють достатнім ресурсом і знаннями. Дуже часто музиканти знімають кліпи на мобільний телефон. І це їм обходиться всього 10 тисяч гривень. А ось бюджетів новим кліпом вітчизняних зірок доходять до 100-150 тисяч доларів.

Також чоловік згадав, що при просуванні групи КАZКА витрачений мінімальний бюджет. Хоча на перший погляд здається, що витрачені мільйони.

Для нас первинним була музика, а не обв'язка. Саме тому ми економили на всьому, окрім написання і виробництва музичного матеріалу.

До того ж Юрій Нікітін висловив свою думку про український музичний бізнес. Продюсер каже, що він розвивається так, як і повинен розвиватися. Юрій згадує, що переломним моментом стали 1995-1998 роки, коли були видані два альбоми Ірини Білик — "Так просто" і "Фарби".

У свою чергу, Нікітін зазначив, що український шоу-бізнес відрізняється від російського. Наші артисти повинні реалізовувати креативні і оригінальні твори.

У Росії зробив крутий трек і можеш з ним два роки гастролювати, тому що країна величезна, ринок більш інертний, цикл життя альбому набагато довше, ніж у нас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить