Екс-«ВІА Гра» Кожевнікова розповіла про переписку із Костянтином Меладзе під час війни

Фото: пресслужба 1+1

Екссолістка гурту «ВІА Гра» Анастасія Кожевнікова розкрила позицію продюсера Костянтина Меладзе щодо війни в Україні. Після того як залишила колектив, артистка продовжила спілкування з іншими учасницями гурту та екснаставником. З колишнім продюсером Кожевнікова листувалась і з початку повномасштабної війни. В інтерв’ю програмі «Ранок у великому місті» співачка натякнула, що Меладзе підтримує Україну.

— Обговорювали, але я нічого не можу казати [за нього]. Якщо ви хочете почути його думку, то вона така сама, як і наша. Але більше не можу нічого говорити, це неправильно, – зауважила Анастасія.

Сам Меладзе публічно поки що ніяк не прокоментував війну в Україні. На початку осені підписники підловили продюсера у Швейцарії, а два тижні тому він був присутній на концерті брата Валерія Меладзе у Німеччині. У жовтні співачка Віра Брежнєва підтвердила, що розлучилася з композитором і тепер виступає під псевдонімом VERA.

Анастасія Кожевнікова була учасницею “ВІА Гри” у 2013-2018 роках. Вона увійшла до оновленого складу колективу після шоу «Хочу V ВІА Гру», яке виграла у тріо з Мішею Романовою та Ерікою Герцег. Співачка залишила гурт після того, як вийшла заміж за бізнесмена Кирила Сніткова, а пізніше розпочала сольну кар’єру. Найвідоміші її пісні: «Любить тебя», «Так как ты», «Мотылек».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить