Ангеліна Усанова показала сукню із кристалами для фіналу «Міс Всесвіт» від бренду FROLOV

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

«Міс Всесвіт України 2023» Ангеліна Усанова показала головну вечірню сукню, в якій представить Україну на сцені конкурсу «Міс Всесвіт» у Сальвадорі 18 листопада. Вбрання для конкурсантки створило український бренд FROLOV.

Вбрання незвичного темно-блакитного кольору, що зливається з кольором планети Земля, відтворює українське зоряне небо, яке є важливою частиною нашого фольклору (відсилання до пісні «Ніч яка місячна, зоряна, ясна, мабуть, хоч голки збирай…»). Розташування зірок чи їхнє сплетення на сукні відповідають реальним сузір’ям, які можна спостерігати у нічному небі України. Кожна «зірка» на сукні це вручну вишиті кристали. Ними також повністю інкрустовані рукавички.

— Україна – наш Всесвіт. Це головна метафора, закладена у вечірню сукню, – розповів про ідею вбрання Іван Фролов.

У рамках конкурсу Усанова також представить національний костюм під назвою «Берегиня Маті», презентація якого відбудеться сьогодні, 16 листопада, у Сальвадорі. Дизайн вбрання – це посвята силі материнської любові та беззахисним дітям, які дізналися, що таке війна. Його протягом півтора місяця створювали майстри МÜ production з 30-35 метрів шифону та органзи.

Ангеліна Усанова здобула титул «Міс Всесвіт Україна-2023» наприкінці серпня після Zoom-інтерв’ю з фіналістками та онлайн-голосування журі. Минулого року Україна вперше за роки участі у «Міс Всесвіт» виграла конкурс національних костюмів, випередивши в онлайн-голосуванні представниць 90 країн світу, але до ТОП-16 фіналу не потрапила.

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить