Дружина загиблого актора Хільського відповіла на хейт через петицію про присвоєння йому звання Героя України

Фото: instagram.com/hilska_nadiya

Дружина загиблого на фронті актора Олексія Хільського Надія Хільська відповіла на хейт через збирання підписів про присвоєння артисту звання Героя України (посмертно). В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк акторка розповіла, що не вона була ініціатором створеної петиції, але і ігнорувати її не може.

— Дуже дивно до мене, що ми маємо збирати ці підписи, щоби кожного з полеглих назвати Героєм України. З іншого боку, я хочу, щоб люди розуміли, що те, що ми зберемо 25 тисяч підписів, не говорить про те, що йому надасть цей статус Героя України. Прилітає хейт і з цього приводу. Мені писав чоловік в особисті повідомлення «Ось у мене брат помер, я не збираю йому підписів на петицію». Типу, ваш чоловік, що, має більше отримати, ніж мій брат? Чому? Тому що він актор? А я йому відповідаю: «Петицію навіть не я написала та подала. Мені її що, ігнорувати?» Реально люди не розуміють механізм. Ми зібрали 25 тисяч підписів, а потім це йде на розгляд президента. Йде якийсь процес. Люди розуміють, як людина загинула, гідна вона чи ні. Але це зовсім не означає, що йому ось так автоматично дають Героя України, – наголосила Надія.

Хільська також розповіла, що у Дніпрі, де вони з чоловіком навчалися, з ініціативи мера назвали сквер на честь актора.

— Прізвищем мого чоловіка назвали сквер у Дніпрі. Мені одного дня зателефонував головний архітектор Дніпра за дорученням мера Бориса Філатова. Це було майже відразу після загибелі Льоші. Звісно, ​​мені це дуже приємно. Ми виростали як особи у Дніпрі, і те, що там буде сквер, названий його ім’ям, це круто. Я дуже вдячна. Мені запропонували три місцевості як варіант для перейменування. Парк, вулиця і сквер. Сквер новенький, гарний, як зелений оазис серед високих будинків, і я подумала, що він буде крутішим.

Олексій Хільський загинув на передовій у серпні цього року. Обіймав посаду головного сержанта взводу розвідроти 46-ї окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ. Артист двічі отримував поранення, але після лікування повертався на фронт. Він ветеран війни, брав участь у деокупації Херсона, захищав Бахмут та Соледар. Актор відомий за ролями в серіалах «Поганий добрий коп», «Доктор Ковальчук», «На твоїй стороні», «Квака», «Кріпосна», «Місце під сонцем».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить