Юрій Горбунов показав, як виглядав у шкільні роки

Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Телеведучий та актор Юрій Горбунов у соцмережах показав рідкісні знімки з дитинства. Артист опублікував два чорно-білі фото шкільного періоду і розповів про найцінніший спогад, як зустрічав маму з батьківських зборів.

На одному з кадрів Горбунова знято у шкільній формі, а на другому – з фотоапаратом у руках. За словами Юрія, у дитинстві він був дуже активною дитиною, чия «поведінка часто доводила батьків до легкої істерики». Тоді найстресовішою подією йому завжди здавалась зустріч після батьківських зборів.

— В голові кручу найгірші сценарії про поведінку та погану оцінку з математики, ледь не падаючи з ніг від хвилювання. Спостерігаючи за годинником, я розумів, що мені потрібно виходити, щоб зустріти маму.
За вікном почався дощ, тому я взяв у руки велику сіру парасолю і вирушив на зустріч долі. Дорогою до школи моє серце билось у ритм дощу, який гучно бив по калюжах. І ось момент істини! Коли я підійшов до школи, то побачив, що всі мами стояли на вулиці і чекали, доки не закінчиться дощ. Ні за ким ніхто не прийшов і лише маленький Юрко, з великим парасолькою зустрічав свою маму. Батьки між собою переглянулися і кажуть: «Тільки Юра додумався за мамою прийти, а нам ще не відомо, скільки доведеться стояти». Дорогою додому мама притиснула мене міцно до себе і каже: «Все що там про тебе наговорили, це все дрібниці! Ти в мене найкращий!»

Горбунову 53 роки. З 2017-го одружений з телеведучою Катериною Осадчою. Того ж року в них народився син Іван, а за два роки – син Даниїл. Він також має повнолітню доньку від першого шлюбу, а в Каті Осадчої є син Ілля від попередніх стосунків з бізнесменом Олегом Поліщуком.

Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить