Документалку про евакуацію українців покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Торонто

Документалку про евакуацію українців покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Торонто

Фото: Кадр з фільму

Документалку про евакуацію українців «Звідки куди» (Skąd dokąd/In the Rearview) польського режисера Мачека Хамели покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Торонто (Канада). Картина увійшла до програми документальних фільмів TIFF Docs. Про це творець кінострічки повідомив у коментарі «Укрінформу».

— Прем’єра нашого фільму в Північній Америці на фестивалі, який підтримує міжнародний діалог, має велике значення, оскільки кожне визнання в міжнародній спільноті дає більше можливостей продовжувати говорити про війну. Ми намагатимемося використати цю можливість на повну, щоб розширити зусилля з надання гуманітарної допомоги, що ми постійно робимо разом із партнерськими організаціями та волонтерами, які працювали з нами над цим документальним фільмом, — зазначив Хамела.

Картина розповість про українських переселенців, які після вторгнення Росії змушені були залишити свої будинки та їхати у невідоме майбутнє. Події стрічки відбуваються у евакуаційному бусику, водієм якого був сам режисер Мачек Хамела.

Вперше картину представили на кінофестивалі у Каннах у рамках програми ACID Cannes. Документалка також отримала нагороду «Найкращий польський фільм» та була відзначена асоціацією артхаусного кіно на польському кінофестивалі Millennium Docs Against Gravity. Фільм також удостоєний нагород журі Sheffield DocFest у Британії.

Міжнародний кінофестиваль пройде у Торонто з 8 по 17 вересня.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить