Модне мелірування волосся на осінь-зиму 2018-2019

Змінити свій образ, спробувати щось новеньке мріє кожна жінка. Зачіска сприяє кардинальній зміни зовнішності. Можна зробити стрижку, можна пофарбувати волосся, а можна зробити мелірування, інформує UkrMedia.

Мелірування — це спосіб, при якому волосся фарбується частково, а вірніше окремими пасмами. До кардинальних змін ви поки не готові, а мелірування допоможе злегка змінити стиль і додасть нові нотки вашому образу.

У новому сезоні будуть модними природні відтінки. Мелірування робить образ більш яскравим і виразним, надаючи зоровий об'єм волоссю.

За допомогою сучасних технологій і великому розмаїттю методів фарбування волосся можна повністю змінити зачіску, при цьому, не завдавши особливої шкоди вашому волоссю.

Класичне мелірування

В цьому сезоні знову популярним залишається класичний вид мелірування, ним довгі роки користуються жінки різного віку. Технологія цього виду полягає в рівномірному фарбуванні волосся вздовж всієї довжини.

Результат знебарвлення буде природнішим, якщо пасмо буде тонше. На знебарвлене пасмо наноситься тонування, щоб пом'якшити контраст кольору пасма і основного кольору. Для цього використовують світлі тони пастельних відтінків: жовтий, рожевий, перловий, перламутровий і бежевий.

Шатуш

Цим способом досягається плавність переходу від кольору до кольору, більш темні корені світлішають до кінців. При складності методу зміни кольору, позитивним є те, що корекція робиться через 2, а то і 3 місяці. Шатуш буде краще виглядати на середньому і довгому темному волоссі, але не на короткому.

Французьке мелірування

Цей спосіб підходить світлому волоссю, чудово виглядає на русявих відтінках. Його суть — фарбування пасом кількома тонами, близькими до натурального кольору, довільно від коренів до кінців.

Венеціанське фарбування

У венеціанському меліруванні різні відтінки зосереджені на кінцях пасом, але це темні відтінки.

Мелірування на темних локонах

На темне волосся підійдуть тони трохи темніші і світліші основного кольору, поєднання горіхового і каштанового відтінку відмінний варіант.

Добре будуть виглядати на темному волоссі пофарбовані кінчики у світлі тони. Пасма меліруються двома різними методами. Волосся фарбують або по вертикалі або по діагоналі.

При вертикальному методі колір змінюється вздовж всієї довжини волосся, від коренів до кінчиків, змінюється ширина пасом і глибина кольору. Діагональний метод це часткове фарбування волосся, порядок може бути довільним або в різних напрямках.

Обмежень щодо вибору відтінків для фарбування темного волосся немає. Фарбувати темні локони складніше, ніж світлі і процес фарбування займає багато часу. Модними на темні локони є класичні тони: карамельний, колір кориці, каштана, кава і шоколадний колір.

У темних тонів відмінне поєднання одного з іншим. При правильно підібраних тонах волосся буде красиво переливатися. При фарбуванні темного волосся світлими відтінками потрібно бути ретельно обережними. Світлі кінці на темному волоссі виглядають яскраво і ефектно, підкреслюючи чіткі лінії. У поєднанні з градуюванням мелірування зробить вас незрівнянною красунею.

Мелірування світлого волосся

На світлому волоссі світлі відтінки, перегукуючись з природним кольором, роблять образ більш яскравим і виразним. Вибір відтінку залежить від теплоти тону. Холодному світлому кольору волосся підійдуть відтінки сріблясті. Дівчатам з золотистим відтінком волосся підійдуть такі ж теплі тони. Блондинкам підходить фарбування, яке підкреслює глибину світлого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить