Demchuk, Khayat та Хмара допоможуть обрати фіналістів Нацвідбору «Дитячого Євробачення»

DEMCHUK, KHAYAT та Хмара допоможуть обрати фіналістів Нацвідбору «Дитячого Євробачення»

Фото: Колаж KP.UA

Виконавці DEMCHUK, KHAYAT та композитор Євген Хмара допоможуть обрати фіналістів Національного відбору «Дитячого Євробачення-2023». Артисти приєднаються до музичного продюсера відбору Світлани Тарабарової як члени експертної ради на прослуховуванні учасників лонг-листа 17 липня. Про це повідомляється на сайті «Суспільного».

Експертна рада – одне з нововведень нинішнього Нацвідбору. Під час прослуховування артистам належить обрати з 10 фіналістів лише п’ять вокалістів, які змагатимуться за можливість представити Україну на пісенному конкурсі.

— Представляти Україну на міжнародній арені відповідально та критично необхідно у цей складний час. Діти — як основа, як зерно нашої держави, народу. Для мене вкрай важко оцінювати дитячу творчість, вони всі такі світлі, такі талановиті. Кожен має шанс. Хтось його отримає зараз, а комусь ще потрібно щось допрацювати. Але попереду ціле життя та світле майбутнє у світі без війни у незалежній вільній Україні, — зазначив член Національного журі України на «Євробаченні-2023» піаніст та композитор Євген Хмара.

Список фіналістів Нацвідбору організатори оголосять згодом, а фінал відбору відбудеться у жовтні у форматі онлайн-концерту.

Дитяче «Євробачення-2023» пройде у Франції 26 листопада у Палаці Нікайя у Ніцці. 2022 року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-е місце у конкурсі з піснею «Незламна».

Фото: corp.suspilne.media

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить