У кінотеатрах через 10 років після зйомок покажуть чорну комедію з Миколою Вереснем та Лесем Подерв’янським

У кінотеатрах через 10 років після зйомок покажуть чорну комедію з Миколою Вереснем та Лесем Подерв’янським

Фото: facebook.com/kholodnyjyar

У кінотеатрах через 10 років після зйомок покажуть чорну треш-комедію «Вересень», головні ролі в якій зіграли телеведучий Микола Вересень та письменник Лесь Подерв’янський. Фільм вийде в обмежений український прокат в обраних кінотеатрах 10 серпня 2023 року. Про це кінокомпанія Arthouse Traffic повідомила в YouTube, виклавши трейлер до стрічки.

За сюжетом на початку 2010-х актор Микола Вересень гине на знімальному майданчику, виконуючи роль царя Івана Грозного. Тепер чорти, які думають, що він і є справжнім Грозним, намагаються всіма можливими способами затягнути його до пекла. Cюжет «перестрибує» у часі та просторі, у фільмі з’являються поліцейські-вампіри, гуцули-пияки в ролі ангелів та інші містичні істоти.

Сценаристом та режисером фільму виступив Георгій Фомін. Автор картини не дожив до прем’єри – він помер у 2020 році. Окрім Вересня та Подерев’янського ролі у проєкті також виконали лідер гурту «Кому вниз» Андрій Середа, режисер Марися Нікітюк, актори Михайло Жонін, Олег Примогенов, Євген Матвієнко, Людмила Єфименко, Остап Дзядек, Ганна Адамович, Роман Мацюта, Сергій Солопай.

Вперше ідею проєкту було представлено у грудні 2012 року на пітчингу Держкіно, а зйомки картини розпочалися восени 2013 року в Івано-Франківську, Карпатах та Києві. Виробництво фільму завершилося лише через шість років, у лютому 2019 року, а його реліз неодноразово переносився. Прем’єра стрічки відбулася у червні 2023 року на фестивалі «Миколайчук Open».

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить