Білик розповіла, як російські окупанти «розважалися» в її будинку: плавали у басейні, знищили апаратуру та фото

Фото: instagram.com/bilyk_iryna

Співачка Ірина Білик розповіла про звірства російських окупантів у її будинку під Києвом, у якому невідомі прожили майже місяць. В інтерв’ю «Ранку з Україною» 5 травня зірка зізналася, що дізналася про захоплення ділянки з чату мешканців котеджного містечка — війська РФ вигнали місцевих, змусивши їх не закривати житло. Тим, хто відмовлявся, пригрозили, що вибиватимуть двері. Сама зірка покинула житло разом із сином у перший день війни, після того як о 5 ранку біля їхнього котеджу впала бомба.

— Вигнали всіх людей із містечка. Коли виходили, їм сказали: «Не закривайте дома, бо ми виб’ємо всі двері і шукатимемо їжу». Вони вже їли, скільки хотіли. Вони вже там таке робили. Коли зайшов мій помічник, уже більше місяця минуло, як вони там мешкали. То вони там і плавали в басейні, і все, що можна, і апаратуру, всі мої речі, фото дитинства, – поділилася виконавиця.

Білик додала, що писала артистам з Росії з проханням не мовчати про те, що відбувається в Україні, але їй ніхто не відповів. Зокрема, зверталася до колишнього друга Філіпа Кіркорова, який підтримав Оксану Марченко та екс-нардепа Віктора Медведчука:

– У перші дні я звернулася до тих російських виконавців, яких знаю особисто. Я думала, що це дуже добрі творчі люди, які дбають про те, щоб інші краще жили. Сподівалася, що звернуся до них (вони ж особисто знайомі з Путіним) і, може, вони йому (Путіну. — Авт.) щось скажуть, щоб він припинив це робити з нами. Але ніхто не відповів на моє прохання достукатися до цього звіра. Я не дуже люблю вживати матюки у  повсякденному житті, тому вирішила звернутися до Філіпа, як до людини. Я написала йому смс: «Ти коли виконуватимеш мою пісню тепер (трек «Снег» авторства Ірини Білик. — Авт.), просто знай, що мені ніде жити». От і все. Але він не відповів [мені], — розповіла зірка зі сльозами на очах.

Артистка також уточнила, що з початку російської агресії в Україні перестала стежити за колишніми колегами у Росії.

— Новини з Росії мене не цікавлять. Їхнє життя, їхні «дупи» і все, що там у них відбувається. Він там міняють костюми, мабуть, і їм весело. Я не хочу про це знати, – наголосила Ірина.

Ірина Білик не єдина артистка, чий будинок постраждав із початку війни Росії в Україні. Раніше снаряд потрапив до будинку продюсерів Юрія Фалеси та Ігоря Кондратюка, а також до житла співачки Маші Фокіної.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить