Найбільш важливі і цікаві правила, які стануть в нагоді при зустрічі з королівською родиною

Зустріч з королівськими особами передбачає певну поведінку всіх оточуючих. Правила етикету включають в себе абсолютно все — від дрес-коду до допустимого стилю спілкування. Ми зібрали 10 найбільш важливих і цікавих правил, які стануть в нагоді при зустрічі з королівською родиною, інформує Ukr.Media.

Не жартуйте з охороною

На будь-якому заході особлива увага приділяється безпеці королівських осіб. Оскільки охорона королівської сім'ї виконує велику роботу, жарти з нею будуть погані.

Приїжджайте раніше — на всякий випадок

За правилами королева повинна бути останньою, хто прибуває на захід. На весілля Меган і Гаррі Єлизавета II прибула всього за п'ять хвилин до нареченої.

Ніколи не торкайтеся до королівської персони

Якою би дружньою не була розмова, торкатися до королівської персони без дозволу — порушення правил.

Не говоріть, поки з вами не заговорили

Згідно з королівським протоколом, ви не повинні розмовляти з королівською родиною, поки не потиснете руку. Зазвичай вони вітаються першими.

Ніколи не звертайтеся до королівської персони на ім'я

Спочатку королівських осіб слід називати «Ваша Величність» або «Ваша Королівська Високість», а потім згодом називати «мем або сер».

Є слова і фрази, яких слід уникати

У королівській родині є безліч слів, які вони не використовують. Наприклад, ванну або туалет завжди називають вбиральні. Це необов'язкове правило — але бажане.

Завжди стійте, коли стоїть королева

Якщо ви коли-небудь опинитеся в кімнаті з королевою, слідуйте її прикладу. Коли вона встає, ви теж повинні встати.

Ніколи не повертайтеся спиною до королеви

Правила етикету забороняють повертаються до королеви спиною. Це є грубим порушенням правил.

Ніколи не йдіть з заходу раніше королеви

Ви не можете просто заглянути на захід, зустріти королівську особу і піти. Гості повинні залишатися на ньому до тих пір, поки члени королівської сім'ї не дали на це дозволу.

Одягайтеся консервативно

Не існує дрес-коду для зустрічей з королевою, але є одне правило — потрібно вибирати більш консервативні образи. Дрес-код поширюється і на журналістів

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить