Ці речі роблять тебе старою! Дизайнер Андре Тан наробив галасу в мережі — фото

Український дизайнер одягу Андре Тан оголосив список неактуальних речей для дівчат. Свій модний вердикт він опублікував в Instagram. Допис Тан озаглавив доволі провокативно: неактуальні речі, які роблять тебе старою!

Дизайнер закликав дівчат на ревізію гардероба, пояснивши, яких саме речей слід позбутися. Так, на його думку більше не модно носити:

  • Трикотажні кофтинки

«Всі ці ваші нещасні роковухи (річ, з претензією на роль фатальної — прим. ред.), футболочки в грецьких мотивах та синтетичні футболки з рукавчиком — викидаймо. Чого очі не бачать, того серцю не жаль, як то кажуть», — відзначив Тан.

  • Блузочки-красотулічки

«Жабо, летючі мишки, нестримні розочки — все це на смітник. На заміну цьому придбайте собі декілька класичних сорочок, і буде вам щастя», — в даному випадку Тан запропонував конкретну альтернативу.

  • Баски-ремінь до спідниці

«Ой… Як мені на це боляче дивитися. Спідниця-олівець з баскою, ще й під щільні колготки. Дівчата, терміново це прибираємо і обираємо легкі вільні спідниці з натуральних і приємних до тіла тканин», — до всього, дизайнер назвав актуальні варіанти.

  • Джинси «в обліпон»

«Знаю, як багато хто їх все ще любить. І не ставлю на них хрест, є хороші моделі. Але, будь-ласка, ніяких потертостей і, звісно ж, розрізів на колінцях… базові Mom’s (джинси із високою талією — прим. ред.) або прямі джинси та брюки набагато зручніші й актуальніші!» — в цій частині поради Андре Тана цілком трендові. 

  • Футболки з крикливими малюнками

«Моє улюблене… Будь ласка, позбавтеся від футболок з котами, левами, коронами, і що там ще є. Залиште ці улюблені одежі для дому, якщо так їх любите. Базові футболки, елегантні принти або маленькі малюнки — тільки так» — звісно, питання смаку, але вочевидь, дизайнерові куди видніше.

Тан навіть зробив колаж, яким проілюстрував свій допис 

Тан навіть зробив колаж, яким проілюстрував свій допис 

Дизайнер наголосив, що сьогодні на модній ниві є величезна кількість стильних трендових альтернатив. Тож, він зробив комплімент усім жінкам, відзначивши, що всі вони — прекрасні, і ще раз попросив не додавати собі бонусом кілька років, обираючи немодні речі.   

«Нагадую, смак розвивається.Якщо ви не вмієте створювати супер образи зараз, то і не потрібно, все прийде з часом. Почніть з ревізії гардероба!» — резюмував дизайнер. 

Відзначимо, що не всі коментаторки погодились з модним вироком Тана. Одним дівчатам, як то кажуть, до душі скінні (вузькі джинси — прим. ред.), іншим — принти, а комусь — блузи, і вони в жодному разі не готові з ними розлучитись.

Хтось з жінок висловився проти так званої швидкої моди «на рік», інших не влаштовує оверсайзний тренд. А когось взагалі зачепила фраза про старість, адже це, за їхніми агрументами, фізіологічний процес, а не результат модних рішень. Отже, тон дизайнера зачепив користувачок, які назвали пост «зашкваром СММ-ника». 

Від себе додамо, що мода завжди була відбитком суспільних трендів та стереотипів, що викривлено чи перебільшено, втім таки фіксують зріз нашої з вами реальності. З плином часу та глобальною зміною світу — змінюються й тренди та їхні відбитки. Тож, логічно, що майже все, що було модним колись — більше неактуально зараз.

Враховуючи стрімкість цифрової ери, недивно, що тренди змінюються буквально щороку. Чи слідувати їм — вирішувати кожному чи кожній. Вочевидь, дизайнер не мав наміру когось образити. Адже Тан лише констатував: світ інакший, ніж учора, хочемо ми цього чи ні.

Втім, за розвитком цивілізації цікаво спостерігати, хоч в блузочці з оборочками, хоч в оверсайзному светрі. Аби в моду не увійшли ядерні боєголовки! Погодьтесь, усе інше — питання дискусії та смаку.

Раніше Інформатор писав про те, які речі, на думку Андре Тана, ніколи не вийдуть із моди. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить