Український фільм Будинок зі скалок номінували на премію Оскар

Український документальний фільм «Будинок зі скалок» претендуватиме на отримання «Оскара» цього року. Переможців премії оголосять під час урочистої церемонії нагородження, що відбудеться 12 березня. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

Стрічку створили в копродукції Швеції, Фінляндії, Данії та України. Фільм «Будинок зі скалок» показує, як на тлі війни на сході України, поблизу лінії фронту, невелика група соціальних працівників та робітниць без утоми працює в одному особливому дитбудинку, створюючи необхідний безпечний простір для життя дітей, допоки державні органи та суди вирішують подальшу долю дитини та її сім’ї.

Український фільм «Будинок зі скалок» номінували на премію «Оскар» 1

Режисер фільму – Симон Леренг Вільмонт. Продюсери фільму: Моніка Гельстрем (Данія), Тобіас Янсон (Швеція), Самі Янукайнен (Фінляндія), Дар’я Бассель та Віка Хоменко (Україна).

ОСКАР-2023

95-а церемонія вручення премії Американської кіноакадемії відбудеться 12 березня. Ведучим церемонії Оскар-2023 стане популярний американський ведучий та комік Джиммі Кіммел. Раніше він вже був ведучим церемонії двічі – у 2017 та 2018 році

Премія «Оскар» – це найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 року як «Оскар».

Нагадаємо, український фільм про війну на Донбасі потрапив у лонг-лист «Оскару».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить