Касові збори фільму Оппенгеймер досягли неймовірної суми! Чи перегнали вони Барбі

Після п’яти тижнів на екранах історична драма «Оппенгеймер» Крістофера Нолана зібрала 718 мільйонів доларів у світовому прокаті.

Видання Variety.com повідомляє, що стрічка зібрала 285 мільйонів доларів у Північній Америці та 437 мільйонів доларів в інших країнах. У Північній Америці “Оппенгеймер” тримається в трійці лідерів більше місяця. Це найкасовіший фільм року з рейтингом R, який перегнав “Джон Вік: Глава 4” (187 мільйонів доларів), і це шостий за величиною фільм 2023 року після “Русалоньки” Діснея (297 мільйонів доларів).

“Оппенгеймер” особливо популярний в Imax — касові збори там досягли 146,4 мільйона доларів від екранів преміум-формату. Це п’ятий найкасовіший фільм Imax за всю історію — першу четвірку склали блокбастери з двома мільярдами доларів: “Аватар” і його продовження “Шлях води”, “Зоряні війни: Пробудження сили” та “Месники: Завершення”.

Чи наздогнав Оппенгеймер Барбі?

Продаж квитків на “Оппенгеймер” дозволив йому стати четвертим за величиною фільмом Нолана за весь час, обігнавши “Інтерстеллар” 2014 року (715 мільйонів доларів), “Темного лицаря” (1,006 мільярда доларів), “Темний лицар: повстання” (1,08 мільярда доларів) та “Початок” (837 мільйонів доларів). Це також найкасовіший реліз режисера на 50-ти зарубіжних ринках, включаючи Німеччину, Індію, Бразилію та Саудівську Аравію.

При цьому «Оппенгеймер» поки не зміг наздогнати «Барбі» Грети Гервіг. Новий фільм Нолана перевершив “Швидкий Ікс” (704 мільйони доларів) і “Людина-павук: через Всесвіт” (686 мільйонів доларів), проте відстає від “Фільму Братів Супер Маріо” (1,35 мільярда доларів), “Барбі” Грети Гервіг (1,279 мільярда доларів) і Marvel “Вартові галактики Vol. 3” (845 мільони доларів).

Зображення: CNN

Раніше Інформатор повідомляв про те, що сто кінокритиків визначили найкращий фільм Крістофера Нолана. І це зовсім не Оппенгеймер. Також ми писали, що творці фільму Барбі ухвалили доленосне рішення про другу частину стрічки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить