Зеленська вирішила омолодитися і одягла безпрограшний варіант — фото

Олена Зеленська відвідала табір «Артек-Буковель». 15 серпня перша леді поспілкувалася з сім’ями, які виховують багатьох прийомних дітей. На зустріч Олена Зеленська вийшла в джинсах з високою талією та широкими штанинами, а також стильній а-ля чоловічій білій сорочці з гострим комірцем. 

До речі модні деніми з мішкуватими штанинами та високою посадкою — це те, що лікар прописав. А точніше, світові фешіоністи та український дизайнер Андре Тан. Саме такі моделі він назвав головним трендом цього року. 

Неформальна зустріч з дітьми, судячи з фото, пройшла весело. Тож, перша леді дозволила собі відійти від протоколу й підкотила рукави сорочки до ліктя. 

Перша леді дозволила собі відійти від протоколу й підкотила рукави сорочки до ліктя. 

На першій леді цупкі на вигляд сині джинси з високою талією, розширені донизу, тобто фактично кльош від стегон, з кишенями під ремінь. Марки Levi’s, Tommy Hilfiger та Next пропонують схожі моделі в онлайн-маркетах, їхня вартість складає від чотирьох тисяч гривень.

Вибір образа для поїздки в дитячий табір складається з синіх джинсів та білої сорочки. Зверніть увагу, кептарики у вихованців закладу також синьо-білі, напевно дітей одягали з урахуванням зовнішнього вигляду дружини президента

Образ в джинсах робить Зеленську молодшою. Світові стилісти давно визнали ознакою гарного смаку — носити джинси жінкам будь-якого віку. Першій леді личать джинси темного блакитного відтінку, в яких вона нагадує дівчину і виглядає стрункішою, ніж в деяких костюмах зі спідницями.

Що ж до сорочки, то схожу пропонує український модний бренд Kapsula. На сайті виробника така коштує 1799 гривень, щоправда, має чорні гудзики. Натомість сорочка Олени Зеленської має білі гудзики. 

На сайті зазначено, що всі розміри розкупили, крім S, тож, тенденція модна. 

На сайті зазначено, що всі розміри розкупили, крім S, тож, тенденція модна. 

Інформатор повідомляв про стильний комбінезон, який нещодавно «вигуляла» Олена Зеленська. Також ми писали про те, яку джинсівку вже не носять.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить