Життя після Барбі вже не буде колишнім. Перші відгуки на фільм про ляльок

Світові критики тепло прийняли фільм «Барбі». Картина збирає здебільшого позитивні рецензії. Нову роботу Ґрети Ґервіг хвалять за гумор, нестандартний сценарій та підтримку фемінізму. Однак були й ті, хто не оцінив задум режисерки.

Видання Variety  описує  «Барбі» як «яскраво-рожеву поп-фантазію». У своєму відгуку критик Пітер Дебрюж пише, що Грета Гервіг висміює патріархат і каже вустами культової ляльки: «Дівчата можуть все». За його словами, стрічка заставляє багато над чим замислитись. 

IndieWire називає «Барбі» блокбастером, створеним з любов’ю. Журналістка Кейт Ербланд вважає, що в цій роботі Греті Гервіг вдалося вийти за рамки повсякденного “з її кумедною фантазією”. Вона радить подивитись його кілька разів.

«Фільм про Барбі змусить вас сміятися, плакати і обов’язково задуматися», — написала журналістка IndieWire.

Деван Когган, яка пише для Entertainment, вважає , що “Барбі” — шалено смішний феміністський будинок мрії. Окремо Деван зазначає акторську роботу Райана Ґослинга. Вона пише, що Кен у фільмі “затьмарює всіх”.

Портал Empire обіцяє, що життя після перегляду “Барбі” вже не буде колишнім.

Однак TIME вважає, що, незважаючи на всі знахідки Гервіг, їй так і не вдалося зробити фільм “Барбі” підривним. Журналістка видання Стефані Захарек пише, що цей фільм сприймається як “картина, яка задоволена собою”.

Кінокритики про Барбі: чи варто дивистись фільм про ляльок 1

Критик The Guardian Пітер Бредшоу зазначає , що “феміністична забава” Гервіг зазнала невдачі. Бредшоу вважає, що головна помилка режисерки у тому, що вона зняла фільм, який одночасно намагається бути і сатирою, і рекламою ляльок.

Барбі в Україні

У середу, 19 липня, в український прокат вийшов фільм “Барбі” режисерки Ґрети Ґервіґ, де головну роль грає улюблениця багатьох Марґо Роббі. Хоча кіно ще мало хто бачив, усі вже переконані в його успіху й мало не культовому статусі. Героїв і ситуації з трейлеру розтягнули на меми, а вбрання персонажів завзято косплеять різні зірки та зірочки. 

Ціну квитків, розклад сеансів в кінотеатрах вашого міста можна подивитися в статті Інформатора. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить