Заберіть у чоловіка: навіщо жінці потрібна піна для гоління

Ні-ні, ми зараз зовсім не про те, щоб заощадити і користуватися однією піною для гоління на двох! Використовувати цей косметичний продукт можна не тільки для видалення волосся. Він може замінити цілий арсенал косметики, інформує Ukr.Media.

Багато жінок не бачать нічого незвичайного в тому, щоб позичити у свого партнера піну для гоління. Зі своїм основним завданням — полегшити видалення волосся — будь-яка піна справляється на "відмінно". При цьому чоловічі варіанти часто коштують трохи дешевше. Мабуть, тому, що не мають ніжних ароматів.

Мало хто знає, але піну можна використовувати не тільки під час депіляції. Деякі жінки замінюють нею засоби для вмивання — причому за рекомендацією фахівців.

Судячи з коментарів у тематичних б'юті-спільнотах, за допомогою піни для гоління можна по-справжньому класно очистити шкіру обличчя. Піна допомагає зменшити видимість чорних цяток — просто тому, що за рахунок повітряної текстури проникає в пори краще, ніж мильні засоби.
Звісно, використовувати піну як повноцінну заміну засобів для вмивання ми не порадимо — адже шкіра у всіх різна, і зіткнутися з несподіваною реакцією не так вже й складно. А ось для зняття макіяжу піну точно можна використовувати. Візажисти давно користуються цим лайфхаком і вважають, що піна для гоління дає чистіший результат навіть порівняно з гідрофільною олією.

Якщо ви вирішите спробувати піну замість засобу для демакіяжу, краще обирайте варіанти для чутливої шкіри, щоб не викликати подразнення. І не забудьте після цього очистити шкіру звичним способом — і закріпити ефект зволожувальним тонером.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить