Ось що буде, якщо мити волосся солодкою газованою водою

Ні для кого не секрет, що вживання солодкої газованої води може бути шкідливим для організму. Однак у побутових питаннях вона може стати справжньою паличкою-виручалочкою.
Було проведено багато експериментів, під час яких відкрилися цікаві способи використання. Наприклад, багато хто чув про те, як можна використовувати відомий напій для чищення унітазів, плит та іншої техніки. Але є ще одне несподіване застосування!

Днями в соціальних мережах з'явився новий тренд. Дівчата на відео безстрашно використовують солодкий напій замість шампуню для свого волосся! Вважається, що таким чином можна надати волоссю об'єму. Воно стане більш пухнастим і блискучим, інформує Ukr.Media.

Однак такий "догляд" схвалили далеко не всі користувачі соціальних мереж. Зокрема, деякі висловили побоювання з приводу використання газованої води на волоссі. І не дарма.

Трихологи заявили, що повторювати такий експеримент все ж не варто. Як виявилося, насправді користі від цього ніякої не буде, зате є ймовірність зіткнутися з серйозними проблемами. Використання газованої води на волоссі може спровокувати розмноження бактерій, грибків та іншої живності на шкірі голови.

Щоб уникнути такого результату, краще вдатися до звичайного шампуню під час миття голови. Для ефективного догляду можна скористатися спеціальною маскою для волосся, а також кондиціонером і бальзамом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить