Тренд «манікюр без манікюру»: що це таке і чому він стає такий популярний

Нині в моді натуральні варіанти манікюру. Неприродно довгі нігті, химерний дизайн та типси стали антитрендами. Один із трендів 2023 року — так званий манікюр без манікюру. Він створює ефект нігтів, які начебто б нафарбовані, а начебто й ні, інформує Ukr.Media.

Як зробити манікюр без манікюру: головні принципи

Незалежно від того, робите ви манікюр самі чи в салоні, дотримуйтесь тренду на природність. Форма нігтів має бути максимально наближена до натуральної. Достатньо лише трохи підкоригувати довжину. Також важливо підібрати лак, колір якого практично повторить відтінок нігтьової пластини. Бонус манікюру без манікюру буде непомітно, що нігті відросли. Адже межа між їхньою нафарбованою і не нафарбованою частиною майже не помітна.

Які лаки для нігтів вибрати для манікюру без манікюру

Один із наймодніших у 2023 році варіантів — манікюр baby nails (дослівно — "дитячі нігті"). Його роблять в природних бежевих відтінках під колір нігтя.

Нігті середньої довжини добре виглядають у поєднанні з прозорим лаком (це може бути просто лікувальне покриття). Такий манікюр дозволяє рукам виглядати доглянуто. Він добре підходить для зайнятих жінок, які не мають часу часто фарбувати нігті.

Ще один стильний варіант без манікюру — з напівпрозорим лаком молочного відтінку. Він універсальний, оскільки ніжні пастельні тони доречні у будь-якій ситуації, поєднуються практично з усіма відтінками та стилями одягу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить