Як обдурити вік: Хитрощі стильного манікюру для жінок після 40

Манікюр після 40 справа тонка: замаскувати зморшки, приховати недоліки. Розповідаємо про хитрощі, які допоможуть зробити руки молодшими мінімум на 10 років, інформує Ukr.Media.

Молодильне яблуко

Першим пунктом нашої програми буде догляд. Адже ніщо так не видає вік жінки, як її руки. Сухість, дрібні зморшки, пігментні плями — не найкращі друзі ідеального манікюру. Позбутися їх допоможе процедура плазмоліфтингу. Вона запустить процес активного поділу клітин та вироблення колагену. Розгладить шкіру та значно її зволожить.

Ідеальна форма

Другим пунктом підбираємо форму нігтиків. Довгі нігті, запиляні під квадрат, і нігті-стилети залишимо молодим дівчатам. Часи, коли коротка довжина нігтів виглядала убого давно минули. Рекомендуємо вибирати мигдалеподібну або овальну форму у поєднанні з короткими нігтиками. Така форма надасть рукам більш доглянутого вигляду та відверне від вікових змін та дрібних недоліків.

Шах і мат

Матовий манікюр може виглядати дуже ефектно і притягувати погляди до ваших рук, при цьому чудово приховуючи вік. Важливо пам'ятати: кольори мають бути спокійні. Краще вибирати бежеві, пастельні, персикові і рожеві відтінки лаку, що не кричать.

Буяння фарб

Третім пунктом у програмі ідеального манікюру вибираємо колір лаку та френч. Неонове покриття, втім, як і будь-які надто яскраві кольори на нігтях, що кричать, варто уникати. Подібні експерименти зроблять помітними навіть найдрібніші зморшки. Рекомендуємо віддати перевагу ніжним рожевим та нюдовим відтінкам. Вони нададуть рукам більш доглянутого вигляду. Також доведено, що нейтральні кольори лаку більше подобаються дорослим чоловікам.

Хризантеми відцвіли

Квіти, «ліпнина», стрази не додадуть рукам молодості. По-перше, такий дизайн застарів, по-друге, на руках дорослої жінки він явно виглядатиме як мінімум дивно. Якщо хочеться прикрасити однотонний манікюр, віддайте перевагу геометричним малюнкам у спокійних тонах.

Дитяче забарвлення

Собачки, кішечки та квіти… Залишимо їх школяркам та студенткам, щоб не викликати німих питань у колег. Але якщо потяг до прикрас сильний, рекомендуємо зробити французький або місячний манікюр. Він виглядає солідно, до того ж візуально подовжує пальці і робить їх більш витонченими.

Мінімальний френч

Френч завжди асоціювався із елегантністю. Не спростовуватимемо усталену думку, покриваючи край нігтиків червоними, синіми або чорними відтінками лаку. Краще вибрати вічну класику — бежевий чи ніжно-рожевий кольори. Такий манікюр надасть солідності і не виглядатиме вульгарно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить