Риси, які є в усіх аристократів

Всі ми чули про аристократичну зовнішність, але сказати точно, за якими ознаками вона визначається, може не кожен. Адже в більшості людей високого походження є спільні риси, які ви, можливо, не помічали. Може, й у вас вони є?

Високе чоло

Однією з найяскравіших ознак аристократичного походження можна назвати високий рівний лоб. Благородні пани та пані у всі часи намагалися максимально підкреслити висоту чола за допомогою косметики та хитрощів з перуками. Та й сьогодні високий лоб у пошані — візажисти всіляко намагаються зробити акцент на цій частині обличчя, якщо у моделі лоб, що підходить для цієї мети. Однак серед простих людей якихось триста років тому високе чоло вважалося патологією — людина з високим чолом вважалася рахітичною, інформує Ukr.Media.

Пряма спина

Погодьтеся, від постави завжди залежить те, як нас сприймають оточуючі. Якщо проблем з хребтом немає, хода відрізняється легкістю, а фігура загалом видається більш витонченою. Щоб не забувати тримати спину прямою, аристократи минулого, переважно жінки, йшли на жертви — всілякі корсети і навіть дерев'яні пристрої йшли в хід. Сьогодні зовсім не обов'язково мучити себе небезпечними елементами гардероба, достатньо присвячувати розтяжці та йозі кілька годин на тиждень, щоб підтримувати суглоби та весь хребет у хорошому стані.

Ніс з горбинкою

Відразу ж спадають на думку римські статуї, які мали відмінну особливість — значну горбинку. В цей час жінки вже не хвалиться цією «родзинкою» зовнішності і прагнули її позбутися, і дуже дарма. Представники почесних родів практично завжди мали горбинку, а ось прямий ніс найчастіше вважався ознакою низького походження. Ще гірше, якщо дівчина мала носа з масивним кінчиком — для аристократки минулого це була справжня трагедія. Якщо й у вас акцентний ніс, можливо, й не варто нічого міняти?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить