На яку сторону вам слід робити проділ волосся, виходячи з форми обличчя

Якщо ви стежите за своїм волоссям і знайшли свою ідеальну зачіску, то будете почуватися впевнено в будь-якій компанії. Хороша стрижка відмінно доповнює ваш зовнішній вигляд, приховує недоліки форми вашого обличчя і змушує навколишніх запам'ятати вас по вашому незабутнього вигляду. Сьогодні поговоримо про важливий елементі зачіски — проділ. Як зачісувати волосся так, щоб зачіска виглядала природно і приховувала ваші недоліки?

У кожної людини є свій неповторний природний проділ, щоб його побачити — вимийте голову і зачешіть волосся від чола до маківки, коли голова висохне, ви отримаєте свій природний проділ. Тепер перейдемо до інших видів проділів, інформує Ukr.Media.

Прямий

Такий вид проділу волосся ділить на дві рівні половинки. Дуже добре підійде дівчатам з овальною формою обличчя з приблизно однаковим розміром чола і підборіддя. Будьте чесні з собою, якщо у вас несиметричне обличчя, то таким проділом ви тільки підкреслите свої недоліки!

Боковий

Такий проділ приховує від оточуючих небажану сторону обличчя і підкреслює ваш робочий профіль! Підійде дівчатам з круглим типом обличчя.

Косий

Такий проділ ділить волосся на нерівні частини. Він робить зачіску жіночною і витонченою і відмінно підходить власницям квадратної або ромбовидної форми обличчя.

Зигзагоподібний

Універсальний проділ, який підійде більшості дівчат. Його головна особливість в тому, щоб надати зачісці об'єм. Такий проділ допоможе дівчатам з рідким волоссям.

Чому важливо іноді міняти проділ

Знайти свою зачіску і назавжди залишитися з нею — приваблива пропозиція. Але міняти проділ корисно для волосся. Коли ви міняєте укладання, ви даєте корінню волосся «подихати», що безсумнівно йде на користь для шкіри голови. З-за волосся, що лежить весь час в одному проділі, шкіра голови відчуває напругу — це може стимулювати його випадання.

Як бачите, проділ — важлива частина гарного здоров'я вашого волосся і складова вашого іміджу. Придивіться до свого обличчя, його сильним і слабким сторонам, і підберіть собі такий проділ, з яким будете почуватися впевнено. Але не забувайте хоч іноді його міняти, щоб зберегти здоров'я свого волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить