Поради, як влітку зберегти педикюр і милуватися ним довше

Педикюр зазвичай тримається довше за манікюр. Це стосується будь-яких пір року, крім літа. Незалежно від того, чи проводите ви більше часу біля басейну, чи ходите містом у сандалях, є ризик, що ваш педикюр буде стиратися зі швидкістю світла, інформує Ukr.Media.

Погодьтеся, що це неймовірно прикро. Потрісканий і облізлий педикюр має жахливий вигляд. Але ми допоможемо вам продовжити його термін і поділимося порадами нігтьових експертів.

Ретельно очистіть нігтьову пластину

Перш ніж узяти в руки лак, переконайтеся, що ви ретельно очистили нігті й кутикулу. Відлущіть і відсуньте кутикулу; це допоможе нанести лак більш легко і гладко.

Вам також потрібно зволожити пальці ніг олією для кутикули і кремом для рук (в ідеалі такою, що швидко вбирається, щоб вам не довелося мати справу з жирними пальцями під час нанесення лаку), і щоб олія не залишилися на нігтьовій пластині.

Досить швидко пройтися засобом для зняття лаку, що не містить олії, або використовувати простий мильно-водний розчин для очищення нігтьової пластини. Тільки не забувайте протирати тільки саму поверхню нігтя, а не навколишню шкіру.

Не чіпайте як мінімум 6 годин

За словами фахівців, правильному педикюру (який містить базове покриття, два шари лаку й один верхній шар) потрібно близько шести годин, щоб повністю закріпитися, і протягом цього часу краще не мочити ноги у воді.

Також не варто носити тісне взуття або стикатися з будь-якими текстурованими поверхнями, які можуть пошкодити лак, поки пальці ніг ще вразливі. Це забезпечить довговічність і первозданний вигляд педикюру. Через шість годин можна повертатися до звичайного способу життя.

Лише одне літнє застереження: якщо ви вирушаєте на пляж, не замочуйте ноги надовго в солоній воді, тому що це руйнує лак і може призвести до сухості та сколів.

Повторно нанесіть верхнє покриття

Ось порада, яку ви, можливо, чули для забезпечення довговічності лаку: наносьте верхнє покриття кожні два-три дні. Верхнє покриття виконує дві функції. По-перше, воно захищає нігті від ультрафіолетового випромінювання, яке з часом може потьмяніти.

По-друге, лаки для нігтів реагують на повітря і з часом окислюються, що означає зміну кольору. Щоб зберегти життєву силу кольору, наносьте верхнє покриття кожні два-три дні, бо це створить бар'єр від зовнішніх впливів і допоможе продовжити колір вашого педикюру.

Дотримуйтесь порад професіоналів, і ви легко забезпечите своєму педикюру більшу стійкість. Проте не варто залишати один і той самий відтінок лаку більш ніж на три тижні, навіть якщо він має бездоганний вигляд. Базовий шар може зійти, і пігмент почне фарбувати нігті. Але до тих пір ви можете продовжити термін служби вашого лаку для педикюру — і, до вашого відома, ці поради також підходять і для манікюру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить