Як відрізнити підробку парфюму від оригіналу: 5 способів

Чим дорожчий парфум, тим цікавіше шахраям його підробити. Але ми не дамо себе провести! Давайте навчимося помічати підозрілі деталі, щоб не нарватися на паль, інформує Ukr.Media.

Які бренди найбільш привабливі для виробників фейків?

Взагалі, зараз підробляють абсолютно все, навіть мініатюри, які раніше можна було купити тільки в duty Free. На жаль, найбільш підроблені: це Maison Francis Kurkjian, Montale Paris і Tom Ford. Вони тільки роблять новинку, а фейкоділи вже потирають ручки!

І найперший, найнадійніший спосіб убезпечити себе при купівлі — йти в перевірені магазини. Duty Free теж, до речі, належить до надійних продавців. Тепер детальна інструкція.

Дивіться на логотип

Тут від вас буде потрібна уважність, можливо, навіть доведеться відкрити офіційний сайт бренду, щоб згадати зовнішній вигляд логотипу в деталях і фірмові відтінки упаковки.

Наприклад, підробку Maison Francis Kurkjian легко визначити за закругленою літерою j — в оригіналу вона загострена.

Знавці також подивляться на денце флакона — як написаний об'єм. В оригінального парфуму крапки квадратні, у підробки — округлі.

А фейковий Montale Paris легко визначається за неправильною "зірочкою" і зсунутим вліво написанням слова Paris.

Словом, не полінуйтеся перевірити логотип!

Оцініть акуратність і симетричність упаковки

Почнемо з того, як заклеєна упаковка. Плівка має бути ідеально прозорою, гладкою, без «бахроми», з дуже чітким і рівним швом. Флакон — ідеально рівне скло без сколів і бульбашок, у люкса і нішевих ароматів воно завжди ідеально заполіроване.

Для най уважніших підказка: у оригінальних флаконів Montale всі етикетки приклеєні, а у фейків, як правило, назва нанесена фарбою. В інших брендів може бути рівно протилежна історія.

Зазирніть під кришечку

У деяких брендів, як у Maison Francis Kurkjian, всередині кришечки дублюється логотип, і він має бути симетричним і чітким.

Зніміть пульвік і подивіться на пульверизатор. У Maison Francis Kurkjian це пластикова конструкція з трошки приплюснутим кінчиком. У підробки — дешевий алюміній і звичайна трубочка.

У Tom Ford сам пульверизатор шестигранний, пластиковий, трубочка акуратно йде вгору, без сплющування.

Перевірте об'єм

Чи є такий на офіційному сайті бренду? Наприклад, у Montale Paris флакони по 20 мл спочатку призначалися для того, щоб дарувати в бутиках за покупку. Тобто купити їх просто не можна.

Інший приклад. Якщо ви на офіційному сайті Tom Ford бачите об'єми 50 і 100 мл, а вам раптом пропонують флакон 40 мл, запитайте, звідки він узявся?

Перевірте батч-код

Батч-код — це цифро-літерний код на упаковці і флаконі. Навколо нього ходить величезна кількість міфів і чуток. Справді, у коді зашифрована частина комерційної інформації, яка використовується між брендом-виробником і дистриб'ютором. І перевіряти має сенс тільки на збіг кодів із флакона й коробочки. Якщо вони ідентичні — добре. Якщо ні — пошукайте інші ознаки підробки, хоча, можливо, це просто переплутані упаковки. Більше ніякої достовірної й цінної інформації з батч-коду ми отримати не можемо.

Так, є всілякі косметичні калькулятори, які обіцяють щось важливе вам розповісти за батч-кодом: оригінал чи підробка, термін придатності… Але це нісенітниця: немає ресурсу, який би давав достовірну інформацію.

Чи є легальний спосіб заощадити при купівлі оригінального парфуму?

Зараз дуже поширений "розпив": одна людина купує великий флакон, розливає в маленькі ємності і продає. Взявши 7-10 мл, ви не витрачаєте величезну суму, це по суті пробник. Але в цьому способі якраз легко потрапити на підробку. Тож завжди запитуйте у продавця фото упаковки, флакона і його денця, кришечки. Виник сумнів — відмовтеся від покупки: нерідкі випадки алергії на фейки, від висипу до анафілактичного шоку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить