Помилки нанесення тонального крему на зрілу шкіру, які моментально старять обличчя

Тональний крем може бути як кращим другом для зрілої шкіри, так і її заклятим ворогом. Багато в чому секрет рівної і сяючої шкіри після макіяжу залежить від способу нанесення тону. Якщо в молодому віці деякі помилки під час використання тонального крему можуть залишитися непомітні, то після 40 років вони ризикують зістарити обличчя, виставляючи зморшки напоказ, а не приховуючи їх. Візажисти розповіли, як робити не потрібно, інформує Ukr.Media.

Наносити забагато тонального крему

Може здатися, що чим більше тонального крему, тим рівніше і молодше обличчя. Але насправді ефект абсолютно протилежний. Зайвий косметичний засіб просто скачається в лініях зморшок і інших складках шкіри, роблячи їх більш вираженими. Спеціалісти рекомендують не переборщувати або зовсім відмовитися від тонального крему на користь консилера з більш легкою формулою. Ним можна покрити обличчя тільки там, де необхідно приховати якісь недосконалості.

Застосовувати тональний крем відразу після праймера

Праймер служить своєрідним бар'єром між шкірою і макіяжем, що дозволяє обличчю в результаті виглядати більш гладким. Але, за словами фахівців, якщо не дати праймеру достатньо часу, щоб добре вбратися в шкіру і підсохнути, тон може лягти нерівно. В результаті ні про який ефект свіжості і молодості говорити не можна. Завжди краще виділити кілька хвилин перед нанесенням тонального крему на шкіру після праймера.

Використовувати невідповідні один для одного праймер і тональник

Наприклад, якщо ви скористаєтеся праймером на силіконовій основі, а кремом — на водній, то засоби не будуть працювати разом, а розділяться на олію і воду. Це посприяє тому, що вони заб'ються навіть в найтонших зморшках, підкреслюючи їх. Так, візажисти порадили використовувати або праймер і крем тільки на основі силікону, або тільки на водній основі.

Наносити тональний крем пальцями або пензлем

Ще одна помилка, що моментально старить обличчя та сприяє тому, що косметичний засіб просто скачається в складках шкіри. Не потрібно втирати і розтирати крем руками і кистями. Найкраще наносити тон спонжем, м'яко натискаючи на шкіру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить