Перукар розповів що більшість людей користуються сухим шампунем неправильно і про його шкоду для волосся

Сухий шампунь для волосся став незамінним помічником для багатьох жінок. Він дозволяє освіжити волосся та прибрати жирність без використання води та звичайного шампуню. Однак, як з'ясувалося, цей продукт не такий нешкідливий, як здається, інформує Ukr.Media.

Спочатку перукар розповів, що більшість людей користуються сухим шампунем неправильно! Виявляється, нанести засіб на вже жирне волосся — не варіант. Ефект чистоти буде вельми сумнівним та недовговічним.

То як користуватися чудо-засобом правильно? Секрет простий: щоб волосся довше залишалося чистим, шампунь потрібно наносити на прикореневу зону ще чистого і покладеного волосся. І лише наступного дня можна оновити шар захисту.

Але негативних наслідків від застосування сухого шампуню у будь-якому разі уникнути дуже важко. Засіб залишається на волоссі та шкірі голови, забиваючи пори та перешкоджаючи нормальному диханню клітин. Це може призвести до порушення росту волосся та послаблення його структури. Щоб звести шкоду до мінімуму, перукар рекомендує ретельно мити голову — мінімум двічі за раз!

Таким чином, сухий шампунь важко назвати нешкідливим засобом, як це може здатися, на перший погляд. Якщо ви хочете зберегти здоров'я волосся і шкіри голови, то використовуйте його з обережністю і не зловживайте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить