Це знають тільки стилісти: як поліпшити невдалу стрижку за лічені секунди

Довжина та об'єм волосся можуть визначити зовнішній вигляд жінки. Невдала стрижка може постаріти навіть наймолодшу красуню. Однак, навіть це можна виправити за лічені секунди, інформує Ukr.Media.

Стрижка боб є популярним варіантом серед жінок різного віку. Довжина волосся може досягати лінії вух або плечей, завдяки чому обличчя красиво обрамляється, а недоліки стають непомітними.

Така непорушна класика дозволяє створити незабутній образ. Професійний майстер зробить стрижку максимально вдалою. Однак, якщо ви розумієте, що стрижка вам не дуже личить, існують способи, які можуть поліпшити боб.

Експерти з волосся вважають, що зміна проділу дозволить виправити ситуацію. Якщо ви носите проділ посередині, варто звернутися до бокового проділу. Завдяки цьому ви зможете змінити зовнішній вигляд стрижки та зробити його привабливішим.

Також змінити ситуацію допоможуть експерименти з інструментами для укладання. Різні техніки дозволять візуально змінити зовнішній вигляд волосся. Характер боба може змінюватися, якщо волосся випрямити, завити чи додати хвилі.

Крім того, зараз існують способи, які дозволяють завивати або випрямити волосся без термічної дії. Для цього можна створити трендовий неохайний образ за допомогою пінки або стайлінгових засобів для укладання.

Також стрижку можна прикрасити аксесуарами для волосся, наприклад, шпильками, пов'язками, стрічками або хустками, які відволікають увагу від зачіски на себе. Правильний вибір аксесуарів допоможуть створити унікальний стиль.

Для того, щоб надовго покращити форму боба, варто вирушити до перукаря, який підстриже та вирівняє локони. Лише так ви зможете вирівняти обидві сторони, різна довжина яких не дозволяє приймати ваш перфекціонізм.

Для відрощування довжини волосся вам знадобиться більше часу. Це прийнятний варіант для жінок, яким боб вже набрид. За місяць волосся може відрости на 2-3 сантиметри. Це найприродніший спосіб змінити ситуацію при поганій стрижці. Волосся виростає приблизно по півдюйма на місяць. За цей період ви можете експериментувати із зачісками.

Крім того, ви завжди можете звернутися до нарощування волосся. Цей спосіб дасть найшвидший результат, якщо нерви вже здають.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить