Найпідступніші кольори волосся, від яких варто відмовитися жінкам після 45 років

Якщо в молодості дозволені будь-які експерименти з зачіскою, то в зрілому віці до б'юті-змін краще підходити обережно. Стилісти попереджають, що неправильно підібраний відтінок волосся може легко накинути кілька років і підкреслити вікові зміни на обличчі. За словами експертів, жінкам після 45 років слід уникати трьох відтінків у фарбуванні, інформує Ukr.Media.

З червоним відтінком

Після 45 років краще відмовитися від яскравих кольорів волосся з червоним відтінком, оскільки вони підкреслюють зморшки та дрібні капіляри на шкірі. Крім того, подібні варіанти відтінків роблять обличчя візуально втомленим. Натомість стилісти радять звернути увагу на мідні та золотисті тони, які згладжують недосконалості шкіри.

Колір крила ворона

Навіть якщо в молодості головним відтінком для волосся був вугільний, у зрілому віці краще перейти від нього до більш м'яких кольорів, наприклад, шоколаду або дубової кори. На тлі чорних локонів обличчя виглядатиме хворобливо білим і тьмяним.

Попелястий блонд

Після 45 років попелястий блонд сильно додає віку, оскільки на зрілих жінках він виглядає не сріблястим, а сивим. Крім цього, такий колір привертає увагу до недоліків обличчя і підкреслює відтінок шкіри, що тьмяніє з віком. Візуально скинути десяток років допоможуть інші тони блонду: пшеничні, карамельні та персикові.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить