Молоді, красиві руки у будь-якому віці — домашній догляд за копійки

Доглядайте руки і будете собі вдячні! Навіть якщо у вас дуже сухі руки, і ніякі креми вже не рятують, процедура допоможе повернути м'якість, а також наситити і відновити шкіру. Для домашнього догляду потрібно зовсім небагато часу та компонентів. Більше того, все необхідне вже є у вас вдома!

Скрабування в домашніх умовах

У піалу насипте 1 ст. л. солі. Беріть середній або великий помел. Сюди ж влийте трохи звичайної олії без запаху. Додавайте доти, доки не вийде в міру густа паста, інформує Ukr.Media.

Порада Для зручності підкладіть щось на стіл: рушник або газету.

Перед процедурою вимийте та висушіть руки. Почніть натирати їх сіллю з олією. Активно втирайте в шкіру і масажуйте протягом 10 хвилин, не менше!

Увага! Не слід робити скраби сіллю, якщо є порізи на руках.

Догляд після скрабу

Після скрабування промийте руки під проточною водою без мила. Витріть насухо махровим або паперовим рушником, щоб видалити залишки олії. Тепер можна втерти в шкіру рук пару крапель персикової олії — вона коштує копійки в аптеці.

Персикова олія глибоко живить суху шкіру і відновлює її еластичність.

Повторюйте таку просту процедуру 1-2 рази на місяць або при необхідності, коли відчуваєте, що шкіра рук стала сухою і ніякий крем не рятує. Сіль і соняшникова олія — найпростіші і, тим не менш, інгредієнти, що працюють, для домашнього догляду!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить