Компоненти у складі кремів для рук

0
199

Руки вимагають особливого догляду, оскільки часто залишаються відкритими. Вони зазнають негативного впливу зовнішніх факторів. Щоб вони постійно залишалися красивими, слід використовувати спеціальні засоби. Шкіра на руках часто обвітрюється і лущиться, згодом грубіє. Не треба запускати цей процес та не допускати цього. Креми для рук необхідні бути присутніми в арсеналі будь-якої людини. Вони зволожують суху шкіру та насичують її поживними речовинами.

Компоненти у складі кремів для рук
Компоненти у складі кремів для рук

Результати від впливу засобу можуть бути різними. Це від складу продукції. Звичайно, є й універсальні компоненти, ідентичні всім кремів для рук. Сюди відноситься ланолін, вода, рослинні елементи (олії) та жири тваринного походження. Більшість у складі займає вода (близько 70%). Для надання пом’якшувальних властивостей та кремоподібної форми додають виробниками ланолін. Також пом’якшувальні характеристики крему надають рослинні та тваринні жири. Дані елементи під час виробництва додають у всі засоби для зволоження рук. Далі додають інші речовини, які впливають призначення крему для рук.

У продукцію можуть входити:

  1. Вітаміни служать антистресом рук та підвищують захисні функції шкіри. Вітамін Е – компонент для молодості, що сприяє зробити пружним епідерміс.
  2. Олії та рослинні екстракти пом’якшують поверхню та зволожують руки. У засоби можуть додаватися різні олії. Часто можна зустріти у складі олію жожоба, чайного дерева, авокадо тощо. Завдяки їм крем має бактерицидні властивості та розгладжують шкіру рук. Сік алое крім зволоження виконує функцію загоєння порізів і ранок.
  3. Еластин та колаген у продукції сприяє відновленню клітин, перешкоджає передчасному старінню шкіри.
  4. Сонцезахисні фільтри – необхідні речовини для захисту рук від ультрафіолетових променів, що агресивно впливають на шкіру.

Як правильно вибрати крем?

Засіб для зволоження необхідний у будь-яку пору року. Адже це перша властивість для крему, що зберігає молодість рук. Продукція з поживними елементами призначається на поверхні з частим лущенням і сухістю. Елементи у складі такого крему допомагають усувати ці проблеми. Також можуть боротися з пігментацією, яка часто з’являється при впливі сонячних променів.

Захисні засоби рекомендуються для людей, які працюють із агресивними хімічними засобами.

Крем з ефектом ліфтинг призначений для рук, які мають ознаки старіння. Вони спрямовані на відновлення молодості та пружності шкіри.

Продукція з натуральними компонентами може використовуватись для будь-яких типів шкіри.

Джерело: https://thebodyshop.ua/produkty/tilo/krema-dlya-ruk/.

No votes yet.
Please wait...