Компоненти у складі кремів для рук

Руки вимагають особливого догляду, оскільки часто залишаються відкритими. Вони зазнають негативного впливу зовнішніх факторів. Щоб вони постійно залишалися красивими, слід використовувати спеціальні засоби. Шкіра на руках часто обвітрюється і лущиться, згодом грубіє. Не треба запускати цей процес та не допускати цього. Креми для рук необхідні бути присутніми в арсеналі будь-якої людини. Вони зволожують суху шкіру та насичують її поживними речовинами.

Компоненти у складі кремів для рук
Компоненти у складі кремів для рук

Результати від впливу засобу можуть бути різними. Це від складу продукції. Звичайно, є й універсальні компоненти, ідентичні всім кремів для рук. Сюди відноситься ланолін, вода, рослинні елементи (олії) та жири тваринного походження. Більшість у складі займає вода (близько 70%). Для надання пом’якшувальних властивостей та кремоподібної форми додають виробниками ланолін. Також пом’якшувальні характеристики крему надають рослинні та тваринні жири. Дані елементи під час виробництва додають у всі засоби для зволоження рук. Далі додають інші речовини, які впливають призначення крему для рук.

У продукцію можуть входити:

  1. Вітаміни служать антистресом рук та підвищують захисні функції шкіри. Вітамін Е – компонент для молодості, що сприяє зробити пружним епідерміс.
  2. Олії та рослинні екстракти пом’якшують поверхню та зволожують руки. У засоби можуть додаватися різні олії. Часто можна зустріти у складі олію жожоба, чайного дерева, авокадо тощо. Завдяки їм крем має бактерицидні властивості та розгладжують шкіру рук. Сік алое крім зволоження виконує функцію загоєння порізів і ранок.
  3. Еластин та колаген у продукції сприяє відновленню клітин, перешкоджає передчасному старінню шкіри.
  4. Сонцезахисні фільтри – необхідні речовини для захисту рук від ультрафіолетових променів, що агресивно впливають на шкіру.

Як правильно вибрати крем?

Засіб для зволоження необхідний у будь-яку пору року. Адже це перша властивість для крему, що зберігає молодість рук. Продукція з поживними елементами призначається на поверхні з частим лущенням і сухістю. Елементи у складі такого крему допомагають усувати ці проблеми. Також можуть боротися з пігментацією, яка часто з’являється при впливі сонячних променів.

Захисні засоби рекомендуються для людей, які працюють із агресивними хімічними засобами.

Крем з ефектом ліфтинг призначений для рук, які мають ознаки старіння. Вони спрямовані на відновлення молодості та пружності шкіри.

Продукція з натуральними компонентами може використовуватись для будь-яких типів шкіри.

Джерело: https://thebodyshop.ua/produkty/tilo/krema-dlya-ruk/.

No votes yet.
Please wait...

Ответить