Кілька цікавих фактів про брови, які відомі не усім

Що робити, якщо брови не ростуть? Не здаватися і пробувати нові методи, а ще, вивчити питання детально. На що звернути увагу, щоб відростити широкі брови, ми розповімо вам далі, інформує Ukr.Media.

Щітка рятує

Якщо розчісувати брови щіточкою (можна навіть використовувати зубну), можна розбудити сплячі цибулини — це буде сприяти зростанню волосків. Через кілька місяців ви помітите, як брови стають густішими.

Бровам потрібен догляд

Існує процедура "щастя", яка схожа на "щастя для волосся". Вона спрямована на відновлення брів після частого фарбування, ламінування, а також для природних жорстких, позбавлених густоти брів. Дана процедура показана за невдалого впливу хімічних препаратів, за тривалого перебування на сонці або за невдалої стрижки волосків.

Чхати під час корегування — нормально

Навколо очей розташовано дуже багато нервових закінчень, тож найменший подих вітру, вплив на перенісся або брови, легко може викликати скорочення м'язів повік, тому під час корегування брів людина часто чхає — це її природна реакція.

Брови можна наростити

Якщо травмувати матрицю волосся брови, то брови не будуть зростати. Помилковим переконанням є те, що під час відрощування брів можуть допомогти креми / олії і різні популярні засоби. Для того, щоб розбудити волосяну цибулину, можна скористатися масажем. У разі якщо масаж не допоможе, існує пересадка волосяних цибулин з певної ділянки тіла на брову.

Довготривале укладання є шкідливим

Ламінування брів не можна робити частіше, ніж 1 раз на 2-3 місяці — інакше брови "згорять", а волоски стануть тонкими і ламкими. Хімічні склади досить жорсткі, тому варто ретельно підійти до питання вибору майстра.

Форму можна зіпсувати назавжди

Багато дівчат у дитячому віці псують собі форму брів через цікавість і бажання спробувати їх вискубувати. Тому важливо для створення форми брів звертатися до професіоналів.

Брови можуть бути кучерявими

Брови — таке ж саме волосся, як і на голові — воно володіє структурою, жорсткістю, типом. Найрідкіснішим типом брів є кучеряві брови. Однак через невелику довжину волосся часто складно визначити, чи в'ються брови, чи ні. Власницям кучерявих брів не можна самостійно їх підстригати. Для досягнення ефекту рівних і гладких брів можна скористатися довготривалим укладанням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить