Дерматологи розповіли, якою косметикою не варто користуватися влітку

Стало відомо, що українкам розповіли, від якої косметики варто відмовитися на літній період. Лікарі також порадили, якою косметикою варто користуватися у спеку, інформує Ukr.Media.

Так, лікарі-дерматологи зазначили, що косметика на основі ретинолу та вітаміну А може зробити вашу шкіру більш чутливою до сонця, що може призвести до посилення пігментації та інших пошкоджень шкіри. Найкраще використовувати ці інгредієнти в холодні місяці або якщо ви збираєтеся проводити більшу частину часу в приміщенні. Крім того, не забувайте наносити сонцезахисний крем і захисний одяг щоразу, коли ви перебуваєте на сонці.

Крім того, лікарі заявили, що вітамін С є дуже активним антиоксидантом і може захищати шкіру від впливу вільних радикалів, які можуть спричиняти передчасне старіння та інші проблеми. Тому використання косметики з вітаміном С може бути корисним для шкіри загалом, але необхідно враховувати індивідуальні особливості та цілі засмаги. Крім того, косметика на основі вітаміну С допоможе посилити засмагу, тому якщо ви хочете засмагнути дуже сильно, її можна використовувати, підсумували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить