Каша для жінок: крупа, яка міститься найбільше колагену

Ймовірно, ви неодноразово чули про те, що перловку називають "кашею краси". Такий почесний статус перлова крупа заслужила завдяки багатому вітамінному складу і високому вмісту лізину — амінокислоти, що відповідає за вироблення колагену в організмі, інформує Ukr.Media.

Звичайно, в перловці міститься багато вітамінів групи B, які так корисні для шкіри. Однак гречана крупа містить удвічі більше лізину — тому за бажання поповнити запаси колагену краще робити ставку саме на неї.

До вітамінного складу гречки також немає нарікань: вона багата і вітамінами групи B, і залізом, і безліччю інших важливих мікроелементів. До того ж гречана крупа допомагає боротися з набряками.

Ви ще не пробували їсти зелену гречку? Саме час це зробити! У ній міститься ще більше лізину — в рази більше, ніж у всіх інших крупах взагалі. В одній порції вареної зеленої гречки міститься близько 10% добової норми лізину. Звісно, з вмістом амінокислоти в яйцях чи м'ясі це не зрівняється. Але вибравши такий гарнір, ви зможете "добити" щоденну норму мікроелемента і отримати максимум користі від приймання їжі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить