Григорій Решетник відповів, чи буде новий сезон «Холостяка»

Фото: instagram.com/grisha_reshetnik

Телеведучий Григорій Решетник зізнався, чи плануються зйомки нового сезону романтичного шоу «Холостяк» чи «Холостячка». У шоу «33 питання» від «Люкс ФМ» шоумен зазначив, що команда СТБ зараз у пошуку героїв для реаліті.

– Ми плануємо, шукаємо. На сайті СТБ є анкети. Свято вірю, що ми реалізуємо. Іде, швидше за все, пошук, і багато що залежить від ситуації в країні. В нас велика команда. Сирени, тривоги дуже заважають романтиці. І коли романтичне побачення перебиватиметься у реальному житті, то можна втратити драйв всього шоу. Але ми працюємо, щоб нам удалося, — уточнила Григорій.

На питання, з ким, на його думку, був найкращий сезон «Холостяка», Решетник відповів:

– Є такі класичні відповіді як Іраклі Макацарія (6-й сезон), Микита Добринін (9-й сезон). Усі успішні. Пілот Макс Міхалюк (10-й сезон). Ну, навіть незважаючи на всі дискусії, перипетії, останній Холостяк Алекс Топольський зібрав круті цифри та створив божевільний резонанс.

В Україні реаліті «Холостяк» виходить із 2011 року. За 12 років у проєкті лише одна пара зіграла весілля — Нікіта Добринін і Даша Квіткова. Подружжя розлучилося у червні 2023 року, але продовжує разом виховувати дворічного сина Лева.

У фіналі 12-го сезону, який вийшов на екрани після початку повномасштабної війни, герой Алекс Топольський обрав Катю Лозовицьку, відмовивши Саші Мудрій. Однак на постшоу з’ясувалося, що пара більше не разом і розійшлася через різні погляди на побудову стосунків. На думку Алекса, у стосунках із дівчиною йому не вистачало енергії та пристрасті, а Катя зізналася, що Топольському не вистачило зрілості у їхньому союзі.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить