Який колір волосся обрати жінкам після 50 років, щоб добре виглядати

Жінка за 50 років може виглядати красиво і доглянуто якщо правильно підібрати гарну стрижку волосся, а також колір. Саме завдяки певному відтінку можна візуально омолодити погляд, а за допомогою іншого підкреслити риси обличчя. Трохи нижче ми розповімо вам, які відтінки будуть модними після 50 років, інформує Ukr.Media.

Особливості підбору кольору

Жінки за 50 звикли до стандартних, загальноприйнятих кольорів, часто залишаючи свій природний колір волосся, не бажаючи більше перефарбовуватися. Але це в корені невірно. Адже такий вік зовсім не вирок, а лише початок нового, більш зрілого життя. І щоб виглядати красиво, а не нудно потрібно ґрунтовно підійди до підбору майбутнього кольору волосся.

Найголовніше, вам варто звернути увагу на різні модні техніки фарбування волосся: мелірування, колорування, шатуш, аіртач та інші. У плані колорування не всім підійде такий спосіб, тому що він передбачає фарбування волосся в кольорові пасма, а ось мелірування допоможе оновити рідний колір волосся, не змінивши його повністю.

Модні темні відтінки

В даному блоці зібрана підбірка темних відтінків, які відмінно підійдуть жінкам за 50. Стилісти радять жінкам в такому віці уникати чорного кольору волосся, бо саме такий колір відтіняє шкіру, роблячи зморшки ще більш помітними. Але якщо ви можете похвалитися гладенькою, пружною шкірою, то чорний колір буде вам до лиця.

Елегантним і модним вибором стануть темні відтінки карамелі та міді. Вони здатні підкреслити риси обличчя, добре виділивши нижню частину. Тому завжди звертайте увагу на стан ваших губ, а також підберіть красиву помаду.

Насичений каштан і темно русявий відтінок підійде жінкам з будь-яким кольором шкіри. Такі відтінки благородні, вони як би підкреслюють ваш вік, а не виділяють його.

Модні світлі відтінки

Чудовий вибір зробити мелірування на русяве волосся, щоб в результаті отримати гарну колірну гаму. Саме такий тандем чудово підходить жінкам у віці, що дозволяє створити елегантний, доглянутий і модний образ.

Модна сивина

Весь час жінки ховали свою сивину, зафарбовуючи її будь-яким кольором фарби. Але не зараз! Тепер благородну сивину можна створити з допомогою модних технік фарбування, а також попелястого блонда.

Модна сивина ультрамодний колір, який чудово підійде на будь-яку довжину волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить