Як вибрати ідеальний колір волосся за кольором очей

Колір очей і тон шкіри допоможуть визначити, які відтінки варто вибрати при фарбуванні волосся: холодні або теплі, інформує Ukr.Media.

Найпростіший спосіб визначити тон шкіри — надіти білу футболку і подивитися на свою шкіру при природному освітленні. Якщо вона здається жовтуватого або золотистого відтінку, то у вас теплий кольоротип. Якщо тон обличчя здається злегка блакитним, а загар до вас пристає погано, то у вас холодний кольоротип.

Карі очі

Каштанове волосся і карі очі, зазвичай, вважаються найбільш виграшною комбінацією. Якщо очі темного бархатистого кольору, віддайте перевагу шоколадним, коричневим або темно-коричневим відтінкам. Наймодніша техніка фарбування літа — ейртач — ніби створена для карооких красунь. Волосся з такою технікою фарбування біля коріння мають багатий каштановий відтінок, який плавно переходить у світло-коричневий на кінчиках.

Блакитні очі

Власниці блакитних очей мають безліч варіантів при виборі кольору волосся. Це може бути світлий каштан, блонд або навіть насичений чорний.

Для теплого тону шкіри (кольоротипи «весна» і «осінь») і блакитних очей підійдуть пшеничні, темно-каштанові, золотисто-русяві або темно-руді відтінки. Цими кольорами можна виділити тільки окремі пасма і зробити фарбування в техніці ейртач.

Казковий контраст створять чорний або темно-шоколадний відтінок волосся в поєднанні зі світлою шкірою холодного тону (кольоротипи «зима» і «літо») і насиченим кольором блакитних очей.

Зелені очі

Зеленоокі дівчата повинні бути обережні при виборі кольору волосся. Слід брати до уваги тон шкіри, бо це сильно впливає на природність вашого зовнішнього вигляду. Дівчата з тоном шкіри теплих або оливкових відтінків можуть експериментувати з яскраво-коричневими, рудими і каштановим волоссям.

Якщо шкіра холодного підтону, вибирайте темно-коричневі тони або ж, навпаки, світло-русявий, холодний блонд рожевих або попелястих відтінків. Якщо визначитися з кольором дуже складно, брондирування буде ідеальним варіантом для зеленооких красунь. Це багатоступенева техніка фарбування, де змішуються коричневі і світлі тони. В результаті модниці отримують насичені горіхові, кавові або бурштинові відтінки.

Сірі очі

Сірий — досить нейтральний колір очей, з яким вдало будуть виглядати практично будь-які відтінки волосся. Для блідої шкіри підійде медовий блонд, а для смаглявої — відтінки на кілька тонів темніше шкіри.

Навіть якщо ви раптом помилилися з кольором, справжнім порятунком стане техніка балаяж. Вона являє собою хаотичне фарбування пасом в більш світлі відтінки з відступом від коренів в кілька сантиметрів. Волосся виглядає так, немов вигоріло на сонці. Плюс техніки в тому, що її можна застосувати на будь-якому типі і кольорі волосся. Для фарбування можна вибрати холодні або теплі тони, щоб виправити ситуацію з невідповідним кольором волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить