Які ділянки шкіри потрібно обов’язково захищати від сонця

Люди рідко користуються захисними кремами у повсякденному житті, і це особливо погано відбивається на шкірі шиї та кистей рук. Про те, які ділянки тіла ми найчастіше забуваємо захищати від сонця, розповіли дерматологи, інформує Ukr.Media.

Ультрафіолетове випромінювання веде до передчасного старіння та появи пігментації. Лікарі рекомендують застосовувати креми із сонцезахисним фактором (або спеціальні стіки) на таких вразливих місцях, як губи та вушні раковини, особливо якщо ви відпочиваєте у гірській місцевості.

На пляжі під палючим сонцем сонцезахисний крем потрібно наносити на всі області шкіри, у тому числі і на шкіру підошв та долонь, інакше можна отримати опіки, попередили дерматологи.

Безумовно, краса та пролонгування молодості важливі, але, крім іншого, найбільша небезпека при перебуванні на активному сонці полягає в тому, що УФ-випромінювання може спровокувати ще й рак шкіри. Тому бережіть себе та подбайте про своє здоров'я.

Медики також нагадали, що найбезпечніші години для засмаги — до 11.00 і після 16.00. У цьому часовому інтервалі УФ-індекс не такий високий.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить