Як нафарбуватися, щоб помада довго трималася на губах

Погодьтеся, на побаченні, вечірці або діловій зустрічі останнє, про що ви хочете турбуватися, це ваша губна помада. Колір губ може дійсно підкреслити ваш стиль, але немає нічого більш дратівливого для жінки, якщо помада стирається в найбільш невідповідний момент. Щоб цього уникнути, потрібно знати хитрощі її нанесення, інформує Ukr.Media.

Приберіть нерівності

По-перше, переконайтеся, що ваші губи як можна більш гладкі. Для їх відлущування ви можете вдатися до зубної щітки і виконати нею акуратний масаж губ. Або скористайтесь цукровим скрабом. Його можна придбати в будь-якому магазині з косметикою або приготуйте його самостійно з меду і цукру. Це видалить омертвілий верхній шар шкіри губ, зробить їх більш доглянутими і забезпечить рівномірне нанесення помади.

Зволожте губи спеціальним засобом

Наступний крок полягає в застосуванні гігієнічної помади, спеціального крему, бальзаму або маски — засобів, які зволожують шкіру губ. Якщо ви нанесете косметику на сухі, потріскані губи, це може підкреслити лущення і зіпсувати ваш макіяж — він буде неакуратним. Дочекайтеся повного вбирання зволожуючого засобу, і, якщо необхідно прибрати надлишки, скористайтесь серветкою. Тепер ви готові до нанесення макіяжу.

Використовуйте основу для помади

Для більш стійкого макіяжу необхідно нанести хорошу базу. Праймери для губ ви знайдете у будь-якого косметичного бренду. Це дасть додаткове зволоження, вирівнювання і необхідну стійкість помаді. Деякі візажисти замість праймера використовують тональні основи або консилери, які також не дозволяють помаді розповзатися протягом дня. Використовуйте кінчики пальців або плоский пензлик для макіяжу, щоб розтерти легкий шар основи.

Олівець на тон темніше для утримання помади на губах

Візьміть олівець на тон темніше помади і обведіть контур губ. При бажанні можете зафарбувати всю поверхню. Цим ви позначите межі, за які пігмент не вийде. Через те, що олівець зазвичай має більш суху консистенцію, ніж губна помада, це створить необхідний шар для закріплення помади.

Промокніть серветкою

Нанесіть безпосередньо саму губну помаду за допомогою кисті або прямо з тюбика. Використовуйте пошарове накладення — промокніть перший шар паперовою серветкою. Потім нанесіть другий шар і знову промокніть серветкою. При цьому намагайтеся не рухати активно губами. Кожен шар повинен бути тонким, так макіяж буде краще триматися.

Зверніть увагу на текстуру помади. Найбільшою стійкістю володіють матові помади, після йдуть кремові формули, рідкі помади і останнє місце займають блиски, які потрібно буде часто оновлювати протягом дня.

Закріпіть помаду

В кінці макіяжу губ використовуйте в якості фіксатора прозору пудру. Знову прикладіть паперову серветку і легким напиленням припудріть губи широкою кистю. Це закріпить помаду й збереже її колір. Остаточно нанесіть помаду тонким шаром.

Важливо пам'ятати, що навіть найбільш стійкі формули помади, включаючи матову помаду, часто не можуть протистояти харчовим оліям і іншим речовинам. Тому після їжі або пиття краще всього використовувати серветку, щоб промокнути губи і за потреби нанести помаду. Ці нескладні правила допоможуть вам оволодіти технікою нанесення вашої звичної помади для більш стійкого макіяжу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить