Як зрозуміти, що вам не варто нарощувати вії — подумайте кілька разів

Не сперечатимемося, що нарощені вії виглядають неймовірно ефектно, і немає нічого дивного в популярності цієї процедури. Ви можете вибрати максимально природний об'єм і вигин, щоб ніхто не помітив каверзи. Але підкинемо ложку дьогтю — нарощування має свої протипоказання, які не можна ігнорувати, інформує Ukr.Media.

Трихотілломанія

При цьому розладі людина безконтрольно видирає волосся на собі. Зазвичай, страждає голова, але і вії можуть постраждати. Навіть найнатуральніші нарощені вії відчуваються, тому для людини з подібним станом психіки цей момент стане додатковим подразником. Ви можете і самі не помітити, як у задумі вищипуватимете вії, залишаючи негарні залисини.

Ви тільки пофарбували вії

Якщо ви проводили процедуру фарбування вій зовсім недавно, з нарощуванням краще почекати. Річ у тім, що на своїх віях утворюється плівка з фарби, і розподілити клей у майстра не вдасться. Штучні вії просто відлетять. Нарощування можна проводити, коли вії пористі і не піддавалися іншим маніпуляціям, наприклад, ламінування. До речі, після того, як зійде фарба, ваші та нарощені вії сильно відрізнятимуться.

Алопеція

Мабуть, найнеприємніший момент. Алопеція призводить до випадання волосся — повного або часткового. Вій та брів це також стосується. Якщо у вас слабкі вії, та ще й подібний діагноз, який вам поставив грамотний лікар, від нарощування краще відмовитись. Натомість необхідно зайнятися зміцненням своїх вій і дотримуватися всіх приписів лікаря.

Блефаропластика

Операція з корекції форми повік також є протипоказанням до нарощування вій. Організм намагається максимально швидко відновитись після серйозного втручання, а механічне роздратування призведе лише до ускладнень. Зачекайте хоча б кілька місяців, поки вам не знімуть шви і повіки повністю не загояться.

Жирна шкіра повік

Не можна сказати, що жирність шкіри є абсолютним протипоказанням, проте, варто враховувати той момент, що на жирних повіках вії тримаються найгірше. Крім того, не варто використовувати маслянисті рідини для зняття макіяжу після нарощування — ви зведете нанівець усі старання майстра.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить