Росіяни запустили фейк про «загибель» Віталія Козловського, співак відреагував

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Співака Віталія Козловського, який нині захищає Україну на передовій, росіяни «поховали» у соцмережах. Артист поспішив спростувати чутки, записавши відеозвернення в Instagram.

— Наші скінчені сусіди мене вже встигли поховати. Але я живий, зі мною все добре і вдячний усім, хто хвилювався, – зізнався співак.

У відео співак також попросив українців ретельно перевіряти інформацію з неофіційних джерел, особливо тих, хто перебуває на фронті.

– Якщо вороги маніпулюють смертями живих і в хід ідуть такі дешеві методи – отже, напевно, справи у них дуже погані, – уточнив Віталій.

Козловський додав, що зараз важливо підтримувати військових морально та продовжувати донатити. Нещодавно він оголосив збирання коштів на квадроцикл для побратимів на передовій, який потрібен для евакуації поранених.

Задонатити на квадроцикл можна на картку 5375 4112 0952 8970 або за посиланням.

Раніше російська пропаганда поширила подібні фейки про «загибель» пса Патрона, співачки Віри Брежнєвої та телеведучої Тетяни Лазарєвої, яка підтримала Україну.

Віталія Козловського мобілізували до ЗСУ у червні цього року. Після проходження навчання у лавах бригади швидкого реагування Національної гвардії «Рубіж» у Київській області він прийняв присягу і вирушив на фронт. 17 жовтня артист повідомив, що звільнився з лав Нацгвардії, щоб продовжити військову службу в іншій структурі.

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить