Як часто можна користуватися патчами для очей

Хтось вірить у чи не магічні здібності патчів для очей, хтось вважає їх марною тратою грошей. І обидві категорії людей праві і помиляються. Так, деякі патчі можуть за 15 хвилин зняти набряки під очима або прибрати темні кола, але вони не дають довгострокового ефекту. Є види засобів, які взагалі не дають ніякого результату після одноразового застосування, зате від курсу процедур (зазвичай 5-7 залежно від кількості пластирів в упаковці) або від регулярного використання, можна уповільнити процеси старіння і забути на час про зморшки. Загалом, ефективність патчів залежить від багатьох речей, і передусім від того, який варіант засобу ви обираєте, інформує Ukr.Media.

Другий момент, який впливає на результат — чи правильно ви використовуєте засіб. Але як це правильно робити або як часто користуватися патчами, щоб не нашкодити шкірі?

Відповідь знову залежить від типу патчів і від вашого віку. Є патчі гідрогелеві, а є з нетканого полотна. Як правило, гідрогелевими патчами можна користуватися хоч через день, особливо корейськими варіантами, які створені з дієвою, але не надто активною формулою. Вони будуть прибирати темні кола і набряки, готуючи шкіру для макіяжу, але довгострокового ефекту не буде. Молодим дівчатам до 30-35 років косметологи все ж не рекомендують використовувати патчі кожен день, навіть якщо у складі їх формули всього лише олії, вітаміни і рослинні екстракти — для цього є креми, які чудово справляються з функціями базового догляду. У молодому віці досить використовувати патчі 1-2 рази на тиждень або при сильному зневодненні шкіри, але як додатковий догляд, а не заміну кремам.

Патчі для очей з більш активними анти-ейдж компонентами (пептидами, антиоксидантами) молодим дівчатам можна використовувати 1 раз на тиждень для профілактики і для уповільнення процесів старіння. У більш зрілому віці, після 40 років, можна сміливо використовувати такі засоби 2-3 рази на тиждень або за потреби. Крім того, якщо ви страждаєте від набряків під очима або темних кіл, вам варто знайти формулу, яка бореться з цими проблемами і ввести їх в план свого догляду на постійній основі. Тільки так можна досягти видимих результатів. Але пам'ятайте, шкіра не повинна покладатися на косметичні засоби, вона повинна сама виробляти еластан і колаген, тому не захоплюйтеся патчами, не використовуйте їх частіше 1 разу на 2 дні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить