Експерти назвали найнепотрібніші речі, які багато жінок возять у валізі

Збір речей у відпустку — завжди метушня та переживання щодо речей, які точно не варто забувати. Але скільки разів ви вже стикалися із ситуацією, коли речі просто лежать у валізі і ви жодного разу ними не скористалися? Ми підкажемо, що варто залишити вдома — не перевантажуйте валізу, інформує Ukr.Media.

Зайві предмети у вашій косметичці

Важко уявити дівчину, яка не візьме у відпустку косметичку. При цьому багато хто бере в поїздку абсолютно всю декоративну косметику, навіть ту, якою не користуються в повсякденності. Навряд чи вам знадобиться важка палетка тіней, навіть якщо ви плануєте тусуватися на пляжній дискотеці. Візьміть лише необхідне — легкий тон, напівпрозору пудру, гель і олівець для брів, блиск для губ, а також маленьку палетку тіней для особливого випадку. Ви помітите, як ваша косметичка «схудне» і при цьому ви не відчуватимете недоліку в косметиці.

Порахуйте кількість джинсів

Якщо ви плануєте вивчати місцевість або в принципі бажаєте активний відпочинок, хоч би одна пара джинсів має бути в чемодані. Але лише одна. Джинси — річ важка, навіть дві пари джинсів обважнять вашу валізу. На теплому курорті просто нема потреби в таких щільних речах, навряд чи ви відвідуватимете екскурсії кожні два дні, а значить, джинси сумуватимуть у валізі більшу частину часу.

Плойки та засоби для стайлінгу

Відпустка — час відпочинку не тільки вашої нервової системи, але і всього вашого організму, у тому числі волосся. Для ефектного вечірнього образу зовсім не обов'язково створювати шикарну гриву з локонів, достатньо зробити нехитру зачіску за допомогою невидимок та інших аксесуарів, наприклад, стрічок та шпильок для волосся. Дайте волоссю перевести дух після цілого року укладання та хімічних засобів.

Декілька сонячних окулярів

Звичайно, якщо ви велика шанувальниця цього аксесуара, варто виділити місце в ручній поклажі для кількох пар сонцезахисних окулярів. Однак в інших випадках вам навряд чи знадобиться така кількість аксесуарів — всю відпустку ви з великою ймовірністю ходитимете в одних і тих же окулярах. Крім того, під час перевезення ви можете зламати окуляри, які не будуть на вас. Буде дуже прикро. У крайньому випадку ви завжди можете придбати цікаву пару окуляр вже на місці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить